Допущені экіпажі

Індивідуальний залік

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 7 ПОПОВ Олександр
ПОПОВА Юлія
Київська обл.
Київська обл.
Nissan
Leaf
2WD 1600
2 11 КОНОВАЛЕНКО Богдан
БАБІЙ Дмитро
Київська обл.
Київська обл.
Nissan
Leaf
2WD 1600
3 14 ОКСЮТА Роман
ВОЛЧОК Євгеній
Вишгород
Вишгород
Honda
Civic
2WD 1600
4 16 ОЛІЙНИК Ігор
РАЗУМОВА Дар'я
Київ
Дніпро
Opel
Corsa
2WD 1600
5 20 РОМАС Андрій
ЗАЯЦЬ Юлія
Івано-Франківськ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
6 21 ЮРАКОВ Сергiй
РОЧНЯК Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
7 23 ЛЕОНЕНКО Владислав
САВІН Вадим
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
8 24 СТОНІС Артур
СТОНІС Карина
Одеса
Одеса
Nissan
Leaf
2WD 1600
9 28 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій
ДЕНИСЕНКО Володимир
Донецьк
Донецьк
Honda
Civic
2WD 1600
10 31 ГУЛЕНКО Валерій
СТЕФАНОВИЧ Андрій
Київ
Бориспіль
Honda
Civic
2WD 1600
11 42 РОМАНОВ Ігор
КУДРІНА Олена
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
12 43 РИБАК Артем
РОМАНЕНКО Денис
Харкiв
Харків
Honda
Civic
2WD 1600
13 44 ЖИГАЛЕНКО Антон
КРИНИЧКО Леонід
Київ
Бровари
ЗАЗ
110216
2WD 1600
14 46 БУТКОВСКИЙ Денис
ОВСІЄНКО Владислав
Київська обл.
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
15 47 ШИНКАРЕНКО Андрій
ТИМОЩЕНКО Дмитро
Донецьк
Бориспіль
Daewoo
FSO Lanos
2WD 1600
16 48 ГЛЮЗА Олександр
ГОРДУЗ Олександр
Киiв
Киiв
Honda
Civic
2WD 1600
17 55 ЦУМАН Денис
ЦУМАН Роман
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
18 4 БУЛАВІНОВ Андрій
БІКТАГИРОВ Сергій
Київ
Київ
Alfa
Romeo 145
2WD
19 15 САЛАБАЙ Максим
САЛАБАЙ Алєксандріна
Черкаси
Черкаси
Mitsubishi
Colt
2WD
20 19 ПАТЕНКО Ярослав
СКОРОХОД Олексiй
Киiв
Киiв
Mazda
RX-8
2WD
21 27 ЛУПІН Андрій
ЄГОРОВ Євген
Черкаси
Черкаси
BMW
318
2WD
22 34 ГЕРАЩЕНКО Віталій
ІВАНОВА Олена
Київ
Київ
Honda
CRX
2WD
23 5 РИЖОВ Олексій
ГОЛОВАЧ Олександр
Київ
Київ
BMW
318
2WD OPEN
24 9 КРУДУ Олег
ВИВАЛЬНЮК Владислав
Одеса
Київ
Toyota
Corolla
2WD OPEN
25 17 ГРОШЕВОЙ Артем
ГРОШЕВАЯ Юлiя
Харків
Харків
Seat
Leon
2WD OPEN
26 22 ЖАЙВОРОНОК Дмитро
НОРСЄЄВ Олександр
Київ
Біла Церква
NISSAN
350Z
2WD OPEN
27 25 ТЕРЕЩУК Олексій
СИЧ Іван
Житомир
Житомир
BMW
3
2WD OPEN
28 30 МИКЛУХА Олег
САВЧУК Олексій
Київ
Київ
BMW
320І
2WD OPEN
29 33 ЛЕВЧЕНКО Юрій
АБЛАМСЬКИЙ Іван
Київ
Київ
Nissan
350Z
2WD OPEN
30 36 КАЛАНДИРЕЦЬ Кирил
НОСКОВ Сергій
Київ
Київська обл.
BMW
320
2WD OPEN
31 37 САРАКЕЄВ Олександр
ПРОКОПЕНКО Савелiй
Київ
Київ
BMW
325
2WD OPEN
32 39 ЗУБ-ЗОЛОТАРЬОВ Олексій
ЗУБ-ЗОЛОТАРЬОВА Альона
Київ
Київ
BMW
328i
2WD OPEN
33 40 ДЗІКОВСЬКИЙ Ростислав
КОСТЮЧОК Ірина
Київ
Київ
Porsche
Cayman S
2WD OPEN
34 45 БОНДАР Андрій
БОНДАР Марія
Київ
Київ
BMW
328
SDRIVE 2WD OPEN
35 50 ЧМИХ Микола
КУРБАТОВ Павло
Харків
Харків
Skoda
Octavia
2WD OPEN
36 59 БОРОДАЙ Олександр
КІСЕЛЬОВ Філіп
Київ
Київ
BMW
120D
2WD OPEN
37 8 БАСАНЕЦЬ Віталій
ТЕЛЕГІН Олексій
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer
4WD
38 10 TIМЕНКО Олександр
МАШТАК Максим
Днiпро
Днiпро
Subaru
Impreza
4WD
39 12 БОРОВСЬКИЙ Вiктор
БОРОВСЬКА Ольга
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer Evo 8
4WD
40 13 ЛУБНІН Олександр
БРИЧ Володимир
Київ
Київська обл.
Mitsubishi
EVO X
4WD
41 26 ХОМЕНКО Олександр
ГОРДОВ Владислав
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer
4WD
42 58 КЛЕЦЬ Павло
СТАДНИЦЬКА Інна
Луцьк
Луцьк
Mitsubishi
Lancer 2.0
4WD
43 2 НАДЮК Сергій
ГОНЧАР Олександр
Ірпінь
Київська обл.
ВАЗ
21083
SP 2WD
44 6 ГРИЦАЙ Олег
МЕДВЕДЧЕНКО Олександр
Київ
Київська обл.
ВАЗ
2113
SP 2WD
45 18 МАТВЄЄВ Іван
МОНАСТИРСЬКИЙ В'ячеслав
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SP 2WD
46 41 АПОСТОЛЮК Володимир
КУЗЬМЕНКО Олександр
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SP 2WD
47 49 МАКОВА Анастасія
ШИКОВ Максим
Київська обл.
Київ
Renault
Clio
SP 2WD
48 51 СІНАНІ Владислав
СІНАНІ Юлія
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SDRIVE SP 2WD
49 56 ЮНАШЕВ Сергій
КІКАВСЬКИЙ Володимир
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SDRIVE SP 2WD
50 62 МАР'ЯНЕНКО Павло
ДОРОЖЕНКО Вадим
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SP 2WD
Міста:
Київ - 55 пілотів
Київська обл. - 10 пілотів
Харків - 5 пілотів
Киiв - 4 пілота
Черкаси - 4 пілота
Донецьк - 3 пілота
Одеса - 3 пілота
Вишгород - 2 пілота
Днiпро - 2 пілота
Луцьк - 2 пілота
Житомир - 2 пілота
Бориспіль - 2 пілота
Ірпінь - 1 пілот
Харкiв - 1 пілот
Дніпро - 1 пілот
Івано-Франківськ - 1 пілот
Бровари - 1 пілот
Біла Церква - 1 пілот
Виробники:
"Honda" - 12 авто
"BMW" - 9 авто
"ВАЗ" - 7 авто
"Mitsubishi" - 6 авто
"Nissan" - 4 авто
"Skoda" - 1 авто
"Porsche" - 1 авто
"Subaru" - 1 авто
"Renault" - 1 авто
"NISSAN" - 1 авто
"Toyota" - 1 авто
"Daewoo" - 1 авто
"ЗАЗ" - 1 авто
"Alfa" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Opel" - 1 авто
"Seat" - 1 авто
Класи:
"2WD 1600" - 17 екіпажів
"2WD" - 5 екіпажів
"2WD OPEN" - 14 екіпажів
"4WD" - 6 екіпажів
"SP 2WD" - 8 екіпажів
Разом: 50 екіпажів

Абсолютний залік

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 2 НАДЮК Сергій
ГОНЧАР Олександр
Ірпінь
Київська обл.
ВАЗ
21083
SC Open
2 4 БУЛАВІНОВ Андрій
БІКТАГИРОВ Сергій
Київ
Київ
Alfa
Romeo 145
SC Open
3 5 РИЖОВ Олексій
ГОЛОВАЧ Олександр
Київ
Київ
BMW
318
SC Open
4 6 ГРИЦАЙ Олег
МЕДВЕДЧЕНКО Олександр
Київ
Київська обл.
ВАЗ
2113
SC Open
5 7 ПОПОВ Олександр
ПОПОВА Юлія
Київська обл.
Київська обл.
Nissan
Leaf
SC Open
6 8 БАСАНЕЦЬ Віталій
ТЕЛЕГІН Олексій
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer
SC Open
7 9 КРУДУ Олег
ВИВАЛЬНЮК Владислав
Одеса
Київ
Toyota
Corolla
SC Open
8 10 TIМЕНКО Олександр
МАШТАК Максим
Днiпро
Днiпро
Subaru
Impreza
SC Open
9 11 КОНОВАЛЕНКО Богдан
БАБІЙ Дмитро
Київська обл.
Київська обл.
Nissan
Leaf
SC Open
10 12 БОРОВСЬКИЙ Вiктор
БОРОВСЬКА Ольга
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer Evo 8
SC Open
11 13 ЛУБНІН Олександр
БРИЧ Володимир
Київ
Київська обл.
Mitsubishi
EVO X
SC Open
12 14 ОКСЮТА Роман
ВОЛЧОК Євгеній
Вишгород
Вишгород
Honda
Civic
SC Open
13 15 САЛАБАЙ Максим
САЛАБАЙ Алєксандріна
Черкаси
Черкаси
Mitsubishi
Colt
SC Open
14 16 ОЛІЙНИК Ігор
РАЗУМОВА Дар'я
Київ
Дніпро
Opel
Corsa
SC Open
15 17 ГРОШЕВОЙ Артем
ГРОШЕВАЯ Юлiя
Харків
Харків
Seat
Leon
SC Open
16 18 МАТВЄЄВ Іван
МОНАСТИРСЬКИЙ В'ячеслав
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SC Open
17 19 ПАТЕНКО Ярослав
СКОРОХОД Олексiй
Киiв
Киiв
Mazda
RX-8
SC Open
18 20 РОМАС Андрій
ЗАЯЦЬ Юлія
Івано-Франківськ
Київ
Honda
Civic
SC Open
19 21 ЮРАКОВ Сергiй
РОЧНЯК Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
20 22 ЖАЙВОРОНОК Дмитро
НОРСЄЄВ Олександр
Київ
Біла Церква
NISSAN
350Z
SC Open
21 23 ЛЕОНЕНКО Владислав
САВІН Вадим
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
22 24 СТОНІС Артур
СТОНІС Карина
Одеса
Одеса
Nissan
Leaf
SC Open
23 25 ТЕРЕЩУК Олексій
СИЧ Іван
Житомир
Житомир
BMW
3
SC Open
24 26 ХОМЕНКО Олександр
ГОРДОВ Владислав
Київ
Київ
Mitsubishi
Lancer
SC Open
25 27 ЛУПІН Андрій
ЄГОРОВ Євген
Черкаси
Черкаси
BMW
318
SC Open
26 28 ЖУКОВСЬКИЙ Сергій
ДЕНИСЕНКО Володимир
Донецьк
Донецьк
Honda
Civic
SC Open
27 30 МИКЛУХА Олег
САВЧУК Олексій
Київ
Київ
BMW
320І
SC Open
28 31 ГУЛЕНКО Валерій
СТЕФАНОВИЧ Андрій
Київ
Бориспіль
Honda
Civic
SC Open
29 33 ЛЕВЧЕНКО Юрій
АБЛАМСЬКИЙ Іван
Київ
Київ
Nissan
350Z
SC Open
30 34 ГЕРАЩЕНКО Віталій
ІВАНОВА Олена
Київ
Київ
Honda
CRX
SC Open
31 36 КАЛАНДИРЕЦЬ Кирил
НОСКОВ Сергій
Київ
Київська обл.
BMW
320
SC Open
32 37 САРАКЕЄВ Олександр
ПРОКОПЕНКО Савелiй
Київ
Київ
BMW
325
SC Open
33 38 РАХМАЙЛОВ Євген
СИДОРЕНКО Володимир
Київ
Черкаси
Subaru
Impreza
SC Open
34 39 ЗУБ-ЗОЛОТАРЬОВ Олексій
ЗУБ-ЗОЛОТАРЬОВА Альона
Київ
Київ
BMW
328i
SC Open
35 40 ДЗІКОВСЬКИЙ Ростислав
КОСТЮЧОК Ірина
Київ
Київ
Porsche
Cayman S
SC Open
36 41 АПОСТОЛЮК Володимир
КУЗЬМЕНКО Олександр
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SC Open
37 42 РОМАНОВ Ігор
КУДРІНА Олена
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
38 43 РИБАК Артем
РОМАНЕНКО Денис
Харкiв
Харків
Honda
Civic
SC Open
39 44 ЖИГАЛЕНКО Антон
КРИНИЧКО Леонід
Київ
Бровари
ЗАЗ
110216
SC Open
40 45 БОНДАР Андрій
БОНДАР Марія
Київ
Київ
BMW
328
SDRIVE SC Open
41 46 БУТКОВСКИЙ Денис
ОВСІЄНКО Владислав
Київська обл.
Київ
Honda
Civic
SC Open
42 47 ШИНКАРЕНКО Андрій
ТИМОЩЕНКО Дмитро
Донецьк
Бориспіль
Daewoo
FSO Lanos
SC Open
43 48 ГЛЮЗА Олександр
ГОРДУЗ Олександр
Киiв
Киiв
Honda
Civic
SC Open
44 49 МАКОВА Анастасія
ШИКОВ Максим
Київська обл.
Київ
Renault
Clio
SC Open
45 50 ЧМИХ Микола
КУРБАТОВ Павло
Харків
Харків
Skoda
Octavia
SC Open
46 51 СІНАНІ Владислав
СІНАНІ Юлія
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SDRIVE SC Open
47 55 ЦУМАН Денис
ЦУМАН Роман
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
48 56 ЮНАШЕВ Сергій
КІКАВСЬКИЙ Володимир
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SDRIVE SC Open
49 58 КЛЕЦЬ Павло
СТАДНИЦЬКА Інна
Луцьк
Луцьк
Mitsubishi
Lancer 2.0
SC Open
50 59 БОРОДАЙ Олександр
КІСЕЛЬОВ Філіп
Київ
Київ
BMW
120D
SC Open
51 62 МАР'ЯНЕНКО Павло
ДОРОЖЕНКО Вадим
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SC Open
Міста:
Київ - 56 пілотів
Київська обл. - 10 пілотів
Черкаси - 5 пілотів
Харків - 5 пілотів
Киiв - 4 пілота
Одеса - 3 пілота
Донецьк - 3 пілота
Днiпро - 2 пілота
Луцьк - 2 пілота
Вишгород - 2 пілота
Житомир - 2 пілота
Бориспіль - 2 пілота
Бровари - 1 пілот
Харкiв - 1 пілот
Івано-Франківськ - 1 пілот
Дніпро - 1 пілот
Ірпінь - 1 пілот
Біла Церква - 1 пілот
Виробники:
"Honda" - 12 авто
"BMW" - 9 авто
"ВАЗ" - 7 авто
"Mitsubishi" - 6 авто
"Nissan" - 4 авто
"Subaru" - 2 авто
"ЗАЗ" - 1 авто
"Daewoo" - 1 авто
"Renault" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Porsche" - 1 авто
"Opel" - 1 авто
"Alfa" - 1 авто
"Toyota" - 1 авто
"Seat" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"NISSAN" - 1 авто
Класи:
"SC Open" - 51 екіпаж
Разом: 51 екіпаж

Залік SPORT

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 2 НАДЮК Сергій
ГОНЧАР Олександр
Ірпінь
Київська обл.
ВАЗ
21083
SP 2WD
2 6 ГРИЦАЙ Олег
МЕДВЕДЧЕНКО Олександр
Київ
Київська обл.
ВАЗ
2113
SP 2WD
3 18 МАТВЄЄВ Іван
МОНАСТИРСЬКИЙ В'ячеслав
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SP 2WD
4 41 АПОСТОЛЮК Володимир
КУЗЬМЕНКО Олександр
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SP 2WD
5 49 МАКОВА Анастасія
ШИКОВ Максим
Київська обл.
Київ
Renault
Clio
SP 2WD
6 51 СІНАНІ Владислав
СІНАНІ Юлія
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SDRIVE SP 2WD
7 56 ЮНАШЕВ Сергій
КІКАВСЬКИЙ Володимир
Київ
Київ
ВАЗ
111940
SDRIVE SP 2WD
8 62 МАР'ЯНЕНКО Павло
ДОРОЖЕНКО Вадим
Київ
Київ
ВАЗ
2108
SP 2WD
Міста:
Київ - 12 пілотів
Київська обл. - 3 пілота
Ірпінь - 1 пілот
Виробники:
"ВАЗ" - 7 авто
"Renault" - 1 авто
Класи:
"SP 2WD" - 8 екіпажів
Разом: 8 екіпажів
Міста:
Київ - 56 пілотів
Київська обл. - 10 пілотів
Черкаси - 5 пілотів
Харків - 5 пілотів
Киiв - 4 пілота
Донецьк - 3 пілота
Одеса - 3 пілота
Вишгород - 2 пілота
Днiпро - 2 пілота
Луцьк - 2 пілота
Житомир - 2 пілота
Бориспіль - 2 пілота
Ірпінь - 1 пілот
Харкiв - 1 пілот
Дніпро - 1 пілот
Івано-Франківськ - 1 пілот
Бровари - 1 пілот
Біла Церква - 1 пілот
Виробники:
"Honda" - 12 авто
"BMW" - 9 авто
"ВАЗ" - 7 авто
"Mitsubishi" - 6 авто
"Nissan" - 4 авто
"Subaru" - 2 авто
"Porsche" - 1 авто
"Renault" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"NISSAN" - 1 авто
"Toyota" - 1 авто
"Daewoo" - 1 авто
"ЗАЗ" - 1 авто
"Alfa" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Opel" - 1 авто
"Seat" - 1 авто
Класи:
"2WD 1600" - 17 екіпажів
"2WD" - 5 екіпажів
"2WD OPEN" - 14 екіпажів
"4WD" - 6 екіпажів
"SP 2WD" - 8 екіпажів
"SC Open" - 1 екіпаж
Разом: 51 екіпаж