PDF portrait 1 page PDF landscape 1 page PDF portrait several pages PDF landscape several pages
АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
ГО «Автомобільний клуб Черкаси»
VI ЕТАП ТРОФЕЮ ФАУ з ралі на серійних автомобілях
«AERORING RALLY»
06-07.10.2018, м.Черкаси


Остаточна офiцiйна класифікація Індивідуальний залік
   Час публікації: _________
# Ст. Прізвище, ім'я водіїв Марка Клас СД-1СД-2СД-3СД-4СД-5СД-6СД-7СД-8 ф/с ПКЧ,iн Сума Мiсце Очки
І водій ІІ водій автомобіля хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек сек хв:сек хв:сек
1 1 РУДЕНКО Юрій (Полтава) ПРИХОДЬКО Андрій (Полтава) Audi TT 4WD 02:41.20 02:38.80 02:38.00 03:19.60 03:21.70 03:15.60 03:16.00 03:20.20 24:31.10 1 40
2 25 КОНОВАЛОВА Любов (Полтава) ПОЧТАР Ігор (Донецьк) Mitsubishi Lancer 4WD 02:52.90 02:45.40 02:56.70 03:29.60 03:33.80 03:33.10 03:35.60 03:33.40 00:15 26:35.50 2 30
3 32 ШАПОВАЛ Олександр (Полтава) ГРИЦЕНКО Юлія (Суми) Mitsubishi Lancer 4WD 02:55.40 02:42.00 03:02.50 04:37.00 03:16.00 03:15.20 03:35.60 03:31.00 00:05 26:59.70 3 20
4 20 СІРОКЛИН Каріна (Харків) ДАНИЛОВА Ольга (Харків) Renault Duster 4WD 03:28.10 03:28.10 03:24.60 04:12.20 04:05.50 04:06.50 04:07.20 03:59.60 30:51.80 4 10
5 77 ХОНДОКА Роман (Київ) НІКОЛАЄНКО Таміла (Київ) Honda Civic 2WD 02:48.20 02:48.20 02:42.20 03:24.70 03:22.90 03:22.80 03:21.90 03:21.30 25:12.20 1 100
6 13 САЛАБАЙ Максим (Черкаси) САЛАБАЙ Алєксандріна (Черкаська обл.) Mitsubishi Colt 2WD 02:56.80 02:52.60 02:51.60 03:35.60 03:32.00 03:23.50 03:27.10 03:22.70 26:01.90 2 80
7 47 ГУЗЕНКО Олександр (Охтирка) ЄФИМОВА Юлія (Харків) Honda Civic 2WD 03:04.30 02:50.20 02:52.20 03:34.40 03:44.50 03:32.60 03:32.90 03:37.10 26:48.20 3 60
8 10 ПАТЕНКО Ярослав (Київ) ЗАБОЛОТНИЙ Олександр (Київ) Mazda RX-8 2WD 03:01.10 02:58.90 02:58.30 03:41.00 03:40.80 03:48.90 03:40.70 03:35.50 00:10 27:35.20 4 50
9 27 ЛУПІН Андрій (Черкаси) ЄГОРОВ Євген (Черкаси) BMW 316 2WD 03:05.10 03:01.40 03:05.80 03:45.40 03:45.50 03:49.40 03:49.50 03:49.60 00:05 28:16.70 5 40
10 8 ГУСЄВА Дар'я (Дніпро) ШВЕД Михайло (Харків) Ford Fiesta 2WD 03:16.10 03:07.00 03:08.30 03:50.00 03:51.40 03:45.90 04:00.00 03:55.70 28:54.40 6 30
11 4 ШЛЯГІН Руслан (Харків) ЛОСЄВА Марина (Дніпро) Ford Fiesta 2WD 03:04.90 03:00.40 02:58.30 03:46.50 03:42.90 03:41.70 03:54.60 03:45.20 10 01:10 29:14.50 7 20
12 9 СІДЬКО Валерій (Полтава) ВЕКЛИЧ Євгеній (Полтава) BMW 1 2WD 03:20.20 03:14.10 03:11.90 04:03.50 03:55.10 03:50.40 03:54.10 03:44.80 10 00:05 29:29.10 8 10
13 36 МИКЛУХА Олег (Київ) САВЧУК Олексій (Київ) BMW 320i 2WD OPEN 02:51.30 02:50.40 02:48.50 03:31.10 03:24.50 03:20.80 03:24.50 03:17.70 25:28.80 1 80
14 2 СТЕПАНЕНКО Ігор (Черкаси) СТЕПАНЕНКО Анна (Черкаси) ВАЗ 2105 2WD OPEN 02:58.30 02:57.00 02:50.30 03:35.30 03:31.10 03:34.80 03:37.60 03:37.20 00:05 26:46.60 2 60
15 42 МИРОНЕНКО Вячеслав (Черкаси) МИРОНЕНКО Артур (Черкаси) Honda Civic 2WD OPEN 03:01.50 02:57.30 02:52.30 03:33.60 03:33.60 03:42.70 03:33.70 03:30.10 00:15 26:59.80 3 50
16 33 ПАЛЬЧИК Дмитро (Черкаси) ТКАЧЕНКО Олександр (Черкаси) BMW 316 2WD OPEN 03:05.60 03:13.10 03:01.70 03:40.30 03:39.00 03:35.80 03:40.30 03:41.50 00:05 27:42.30 4 40
17 3 ЦЕБРАТЕНКО Віктор (Дніпро) ОХОТНІК Максим (Дніпро) OPEL VECTRA 2WD OPEN 03:07.60 03:05.20 03:06.10 03:47.30 03:40.60 03:39.00 03:40.00 03:36.50 27:42.30 5 30
18 6 ГРЕУЛ Дмитро (Харків) СЕМЕНОВ Іван (Харків) Volkswagen Rabbit 2WD OPEN 03:20.70 03:09.10 03:05.10 03:49.20 03:44.30 03:42.30 03:40.90 03:39.80 28:11.40 6 20
19 11 ПАЛЬЧИК Альона (Черкаси) МАРИНЮК Катерина (Черкаси) BMW 318i 2WD OPEN 03:09.60 03:02.50 03:01.50 03:50.80 03:41.40 03:46.40 03:46.90 03:44.60 00:20 28:23.70 7 10
20 5 ЯРОМЕНКО Андрій (Черкаси) КУЙБІДА Ірина (Черкаси) Peugeot 205 SP 2WD 02:48.50 02:46.60 02:49.30 03:28.10 03:29.90 03:20.50 03:21.70 03:18.80 00:10 25:33.40 1 20
21 18 ТІМАКОВ В'ячеслав (Дніпро) СТАРУШЕНКО Богдан (Дніпро) ВАЗ 21134 SP 2WD 03:00.60 02:56.40 03:06.20 03:50.60 03:49.70 03:49.30 03:55.00 04:28.00 00:55 29:50.80 2 10
22 21 ЮРАКОВ Сергій (Київ) РОЧНЯК Олександр (Київ) Honda Civic 2WD 1600 02:52.90 02:48.90 02:46.80 03:28.60 03:26.10 03:25.70 03:22.10 03:22.60 25:33.70 1 100
23 45 ЛЕОНЕНКО Владислав (Черкаси) ЛЕОНЕНКО Дар'я (Черкаси) Honda Civic 2WD 1600 02:52.20 02:50.50 02:49.20 03:27.50 03:26.50 03:29.20 03:28.90 03:27.10 00:10 26:01.10 2 80
24 46 БУТКОВСЬКИЙ Денис (Київська обл.) ШКОЛЬНИЙ Валерій (Київська обл.) Honda Civic 2WD 1600 03:14.10 02:55.10 03:01.00 03:37.70 03:34.30 03:35.30 03:34.80 03:35.40 27:07.70 3 60
25 14 ОКСЮТА Роман (Вишгород) ВОЛЧОК Євгеній (Вишгород) Honda Civic 2WD 1600 03:00.00 02:53.60 02:53.80 03:51.20 03:33.00 03:34.00 03:37.10 03:36.20 00:15 27:13.90 4 50
26 7 РОМАС Андрій (Івано-Франківськ) ЗАЯЦЬ Юлія (Київ) Honda Civic 2WD 1600 02:57.20 02:59.00 03:06.10 03:46.40 03:39.30 03:33.30 03:37.20 03:36.60 00:15 27:30.10 5 40
27 16 МАРИНИЧ Олег (Харків) ЗАЛІСЬКА Юлія (Харків) Ford Focus 2WD 1600 03:05.90 03:06.10 03:06.50 03:48.10 03:46.80 03:43.90 03:45.80 03:43.00 00:10 28:16.10 6 30
28 29 ГЛЮЗА Олександр (Київ) КЛИМЕНКО Володимир (Обухів) Honda Civic 2WD 1600 03:12.20 03:07.20 03:01.80 03:56.50 03:52.60 03:46.40 03:55.10 03:49.50 28:41.30 7 20
29 30 ГУЛЕНКО Валерій (Київ) СТЕФАНОВИЧ Андрій (Бориспіль) Honda Civic 2WD 1600 03:27.90 03:23.90 03:12.70 04:06.40 03:50.70 03:36.40 03:55.20 03:46.50 00:35 29:54.70 8 10
30 35 КОЛЬДОВ Роман (Дніпро) СЕРЕБРО Сергій (Дніпро) ЗАЗ 1102 2WD 1600 03:22.80 03:10.20 03:09.50 03:48.00 04:00.10 03:50.60 03:51.00 03:47.00 01:10 30:09.20 9
31 28 ЛИСЕНКО Сергій (Черкаси) ПРИЛИПКО Роман (Черкаси) ВАЗ 2109 2WD 1600 03:14.20 03:15.00 03:12.70 04:02.60 03:54.90 04:10.00 04:08.30 04:01.20 01:05 31:03.90 10
32 19 ПЕРЕВАЛОВ Олександр (Черкаська обл.) БІЛИЙ Олександр (Черкаська обл.) ЗАЗ 968 МД 2WD 1600 03:38.40 03:36.80 03:34.10 04:13.10 04:07.40 04:11.80 04:10.20 04:06.80 10 00:15 32:03.60 11
33 44 ФІАЛКОВСЬКИЙ Артем (Черкаси) КУКУШКІН Сергій (Черкаси) ЗАЗ 968 м 2WD 1600 03:39.40 03:32.30 03:39.30 04:24.40 04:21.60 04:25.80 04:21.60 04:17.90 01:05 33:47.30 12
34 15 МАКУШКІН Сергій (Черкаси) ПРОТАСЕНКО Андрій (Черкаси) ЗАЗ 968 МД 2WD 1600 04:36.00 04:17.20 04:06.20 04:54.00 04:55.10 04:33.70 04:37.50 04:32.20 36:31.90 13
35 12 ПУХ Олександр (с. Кононча) ЗАБОЛОТНИЙ Валерій (Канів) ЗАЗ 968 М 2WD 1600 04:20.10 04:17.20 04:15.70 05:02.20 04:50.20 05:01.50 04:44.10 04:39.00 37:10.00 14
Не фінішували
1 26 КАСЬЯНОВА Ольга (Черкаси) СЕРГІЄНКО Максим (Черкаси) ЗАЗ 968 М 2WD 1600 04:26.50 04:24.80 Виліт