Допущені экіпажі

Індивід

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 6 Євдокимов Максим
Сидоров Денис
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
2 10 Фідрус Олександр
Василенко В'ячеслав
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
2WD 1600
3 14 Оксюта Роман
Волчок Євгеній
Вишгород
Козятин
Honda
Civic
2WD 1600
4 15 Степаненко Ігор
Степаненко Анна
Черкаси
Черкаська обл.
ВАЗ
2105 ВФТС
2WD 1600
5 21 Юраков Сергій
Рочняк Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
6 27 Бутковський Денис
Школьний Валерій
Київська обл.
Київська обл.
Mazda
323
2WD 1600
7 35 Кольдов Роман
Серебро Сергій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
2WD 1600
8 40 Сулейманов Іван
Щербаков Максим
Черкаська обл.
Черкаська обл.
ЗАЗ
968Н
2WD 1600
9 41 Рогожан Ганна
Тарапата Ганна
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968
2WD 1600
10 44 Фіалковський Артем
Кукушкін Сергій
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
2WD 1600
11 47 Гузенко Олександр
Жигаленко Антон
Охтирка
Київ
ВАЗ
21130
2WD 1600
12 63 Маренич Євгеній
Звягін Григорій
Харків
Харків
Skoda
Fabia
ХАДО-Моторспорт 2WD 1600
13 11 Лупін Андрій
Наумов Олександр
Черкаси
Черкаська обл.
BMW
318
2WD
14 71 Нечипорук Ігор
Нечипорук Алла
Київ
Київ
Ford
Fiesta ST
2WD
15 77 Хондока Роман
Ніколаєнко Таміла
Київська обл.
Київська обл.
Honda
Civic
АК "Черкаси" 2WD
16 3 Пальчик Альона
Маринюк Катерина
Черкаси
Черкаси
BMW
318I
2WD OPEN
17 4 Цебратенко Віктор
Ментус Олександр
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
2WD OPEN
18 13 Кречун Олександр
Мірошниченко Ірина
Дергачі
Дергачі
Иж
412
2WD OPEN
19 23 Британ Микола
Павлик Ірина
Павлоград
Київ
Volkswagen
Vento
2WD OPEN
20 33 Пальчик Дмитро
Ткаченко Олександр
Черкаси
Черкаси
BMW
316
АК "Черкаси" 2WD OPEN
21 1 Руденко Юрій
Приходько Андрій
Полтава
Полтава
Audi
TT
4WD
22 2 Резніченко Тарас
Дерев'янко Олександр
Полтава
Київ
Mercedes
CLA45 AMG
4WD
23 18 Почтар Ігор
Шершньов Дмитро
Донецьк
Київ
MItsubishi
Evolution X
4WD
24 19 Шлягін Рулан
Полянський Олександр
Харків
Харків
Subaru
Impreza
ХАДО-Моторспорт 4WD
25 34 Пономаренко Сергій
Пономаренко Олеся
Васильків
Васильків
MItsubishi
Evolution
4WD
26 37 Россохач Максим
Примаков Денис
Київська обл.
Київська обл.
Subaru
Impreza
4WD
27 38 Сидоренко Володимир
Радченко Дмитро
Черкаси
Черкаси
Subaru
Impreza
4WD
28 69 Лук'янчіков Геннадій
Гриценко Юлія
Полтава
Суми
MItsubishi
Evolution 9
4WD
29 8 Тімаков В'ячеслав
Старушенко Богдан
Дніпро
Дніпро
ВАЗ
21134
ТСТ ТІМ SP 2WD
30 9 Рудьковський Сергій
Донський Олександр
Київ
Київ
BMW
323I
SP 2WD
31 12 Терещенко Валерій
Терещенко Андрій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SP 2WD
32 39 Максимейко Юрій
Гарбар Валентин
Черкаси
Черкаси
Citroen
Saxo
АК "Черкаси" SP 2WD
Міста:
Черкаси - 16 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 8 пілотів
Київська обл. - 6 пілотів
Черкаська обл. - 4 пілота
Полтава - 4 пілота
Харків - 4 пілота
Дергачі - 2 пілота
Васильків - 2 пілота
Донецьк - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Охтирка - 1 пілот
Вишгород - 1 пілот
Козятин - 1 пілот
Павлоград - 1 пілот
Виробники:
"ЗАЗ" - 7 авто
"BMW" - 4 авто
"Honda" - 4 авто
"MItsubishi" - 3 авто
"Subaru" - 3 авто
"ВАЗ" - 3 авто
"Mercedes" - 1 авто
"Citroen" - 1 авто
"Audi" - 1 авто
"Ford" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
"Volkswagen" - 1 авто
Класи:
"2WD 1600" - 12 екіпажів
"2WD" - 3 екіпажа
"2WD OPEN" - 5 екіпажів
"4WD" - 8 екіпажів
"SP 2WD" - 4 екіпажа
Разом: 32 екіпажа

Абсолют

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 1 Руденко Юрій
Приходько Андрій
Полтава
Полтава
Audi
TT
SC Open
2 2 Резніченко Тарас
Дерев'янко Олександр
Полтава
Київ
Mercedes
CLA45 AMG
SC Open
3 3 Пальчик Альона
Маринюк Катерина
Черкаси
Черкаси
BMW
318I
SC Open
4 4 Цебратенко Віктор
Ментус Олександр
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
5 6 Євдокимов Максим
Сидоров Денис
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
6 7 Тіменко Олександр
Маштак Максим
Дніпро
Дніпро
Subaru
Impreza GRB
ТСТ ТІМ SC Open
7 8 Тімаков В'ячеслав
Старушенко Богдан
Дніпро
Дніпро
ВАЗ
21134
ТСТ ТІМ SC Open
8 9 Рудьковський Сергій
Донський Олександр
Київ
Київ
BMW
323I
SC Open
9 10 Фідрус Олександр
Василенко В'ячеслав
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
SC Open
10 11 Лупін Андрій
Наумов Олександр
Черкаси
Черкаська обл.
BMW
318
SC Open
11 12 Терещенко Валерій
Терещенко Андрій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
12 13 Кречун Олександр
Мірошниченко Ірина
Дергачі
Дергачі
Иж
412
SC Open
13 14 Оксюта Роман
Волчок Євгеній
Вишгород
Козятин
Honda
Civic
SC Open
14 15 Степаненко Ігор
Степаненко Анна
Черкаси
Черкаська обл.
ВАЗ
2105 ВФТС
SC Open
15 18 Почтар Ігор
Шершньов Дмитро
Донецьк
Київ
MItsubishi
Evolution X
SC Open
16 19 Шлягін Рулан
Полянський Олександр
Харків
Харків
Subaru
Impreza
ХАДО-Моторспорт SC Open
17 21 Юраков Сергій
Рочняк Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
18 23 Британ Микола
Павлик Ірина
Павлоград
Київ
Volkswagen
Vento
SC Open
19 27 Бутковський Денис
Школьний Валерій
Київська обл.
Київська обл.
Mazda
323
SC Open
20 33 Пальчик Дмитро
Ткаченко Олександр
Черкаси
Черкаси
BMW
316
АК "Черкаси" SC Open
21 34 Пономаренко Сергій
Пономаренко Олеся
Васильків
Васильків
MItsubishi
Evolution
SC Open
22 35 Кольдов Роман
Серебро Сергій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
23 37 Россохач Максим
Примаков Денис
Київська обл.
Київська обл.
Subaru
Impreza
SC Open
24 38 Сидоренко Володимир
Радченко Дмитро
Черкаси
Черкаси
Subaru
Impreza
SC Open
25 39 Максимейко Юрій
Гарбар Валентин
Черкаси
Черкаси
Citroen
Saxo
АК "Черкаси" SC Open
26 40 Сулейманов Іван
Щербаков Максим
Черкаська обл.
Черкаська обл.
ЗАЗ
968Н
SC Open
27 41 Рогожан Ганна
Тарапата Ганна
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968
SC Open
28 44 Фіалковський Артем
Кукушкін Сергій
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
SC Open
29 47 Гузенко Олександр
Жигаленко Антон
Охтирка
Київ
ВАЗ
21130
SC Open
30 63 Маренич Євгеній
Звягін Григорій
Харків
Харків
Skoda
Fabia
ХАДО-Моторспорт SC Open
31 69 Лук'янчіков Геннадій
Гриценко Юлія
Полтава
Суми
MItsubishi
Evolution 9
SC Open
32 71 Нечипорук Ігор
Нечипорук Алла
Київ
Київ
Ford
Fiesta ST
SC Open
33 77 Хондока Роман
Ніколаєнко Таміла
Київська обл.
Київська обл.
Honda
Civic
АК "Черкаси" SC Open
Міста:
Черкаси - 16 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 10 пілотів
Київська обл. - 6 пілотів
Полтава - 4 пілота
Харків - 4 пілота
Черкаська обл. - 4 пілота
Васильків - 2 пілота
Дергачі - 2 пілота
Суми - 1 пілот
Охтирка - 1 пілот
Козятин - 1 пілот
Вишгород - 1 пілот
Донецьк - 1 пілот
Павлоград - 1 пілот
Виробники:
"ЗАЗ" - 7 авто
"Honda" - 4 авто
"BMW" - 4 авто
"Subaru" - 4 авто
"MItsubishi" - 3 авто
"ВАЗ" - 3 авто
"Citroen" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Ford" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Volkswagen" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
"Mercedes" - 1 авто
"Audi" - 1 авто
Класи:
"SC Open" - 33 екіпажа
Разом: 33 екіпажа

Rally Legends

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 3 Пальчик Альона
Маринюк Катерина
Черкаси
Черкаси
BMW
318I
RallyLegends
2 10 Фідрус Олександр
Василенко В'ячеслав
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
RallyLegends
3 13 Кречун Олександр
Мірошниченко Ірина
Дергачі
Дергачі
Иж
412
RallyLegends
4 15 Степаненко Ігор
Степаненко Анна
Черкаси
Черкаська обл.
ВАЗ
2105 ВФТС
RallyLegends
5 33 Пальчик Дмитро
Ткаченко Олександр
Черкаси
Черкаси
BMW
316
АК "Черкаси" RallyLegends
6 40 Сулейманов Іван
Щербаков Максим
Черкаська обл.
Черкаська обл.
ЗАЗ
968Н
RallyLegends
7 41 Рогожан Ганна
Тарапата Ганна
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968
RallyLegends
8 44 Фіалковський Артем
Кукушкін Сергій
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
RallyLegends
Міста:
Черкаси - 11 пілотів
Черкаська обл. - 3 пілота
Дергачі - 2 пілота
Виробники:
"ЗАЗ" - 4 авто
"BMW" - 2 авто
"ВАЗ" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
Класи:
"RallyLegends" - 8 екіпажів
Разом: 8 екіпажів

Aeroring Індивід

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 6 Євдокимов Максим
Сидоров Денис
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
2 14 Оксюта Роман
Волчок Євгеній
Вишгород
Козятин
Honda
Civic
2WD 1600
3 15 Степаненко Ігор
Степаненко Анна
Черкаси
Черкаська обл.
ВАЗ
2105 ВФТС
2WD 1600
4 21 Юраков Сергій
Рочняк Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
2WD 1600
5 27 Бутковський Денис
Школьний Валерій
Київська обл.
Київська обл.
Mazda
323
2WD 1600
6 35 Кольдов Роман
Серебро Сергій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
2WD 1600
7 47 Гузенко Олександр
Жигаленко Антон
Охтирка
Київ
ВАЗ
21130
2WD 1600
8 63 Маренич Євгеній
Звягін Григорій
Харків
Харків
Skoda
Fabia
ХАДО-Моторспорт 2WD 1600
9 11 Лупін Андрій
Наумов Олександр
Черкаси
Черкаська обл.
BMW
318
2WD
10 71 Нечипорук Ігор
Нечипорук Алла
Київ
Київ
Ford
Fiesta ST
2WD
11 77 Хондока Роман
Ніколаєнко Таміла
Київська обл.
Київська обл.
Honda
Civic
АК "Черкаси" 2WD
12 3 Пальчик Альона
Маринюк Катерина
Черкаси
Черкаси
BMW
318I
2WD OPEN
13 4 Цебратенко Віктор
Ментус Олександр
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
2WD OPEN
14 13 Кречун Олександр
Мірошниченко Ірина
Дергачі
Дергачі
Иж
412
2WD OPEN
15 23 Британ Микола
Павлик Ірина
Павлоград
Київ
Volkswagen
Vento
2WD OPEN
16 33 Пальчик Дмитро
Ткаченко Олександр
Черкаси
Черкаси
BMW
316
АК "Черкаси" 2WD OPEN
17 1 Руденко Юрій
Приходько Андрій
Полтава
Полтава
Audi
TT
4WD
18 2 Резніченко Тарас
Дерев'янко Олександр
Полтава
Київ
Mercedes
CLA45 AMG
4WD
19 18 Почтар Ігор
Шершньов Дмитро
Донецьк
Київ
MItsubishi
Evolution X
4WD
20 19 Шлягін Рулан
Полянський Олександр
Харків
Харків
Subaru
Impreza
ХАДО-Моторспорт 4WD
21 34 Пономаренко Сергій
Пономаренко Олеся
Васильків
Васильків
MItsubishi
Evolution
4WD
22 37 Россохач Максим
Примаков Денис
Київська обл.
Київська обл.
Subaru
Impreza
4WD
23 38 Сидоренко Володимир
Радченко Дмитро
Черкаси
Черкаси
Subaru
Impreza
4WD
24 69 Лук'янчіков Геннадій
Гриценко Юлія
Полтава
Суми
MItsubishi
Evolution 9
4WD
25 8 Тімаков В'ячеслав
Старушенко Богдан
Дніпро
Дніпро
ВАЗ
21134
ТСТ ТІМ SP 2WD
26 9 Рудьковський Сергій
Донський Олександр
Київ
Київ
BMW
323I
SP 2WD
27 12 Терещенко Валерій
Терещенко Андрій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SP 2WD
28 39 Максимейко Юрій
Гарбар Валентин
Черкаси
Черкаси
Citroen
Saxo
АК "Черкаси" SP 2WD
29 10 Фідрус Олександр
Василенко В'ячеслав
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
ЗАЗ-968
30 40 Сулейманов Іван
Щербаков Максим
Черкаська обл.
Черкаська обл.
ЗАЗ
968Н
ЗАЗ-968
31 41 Рогожан Ганна
Тарапата Ганна
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968
ЗАЗ-968
32 44 Фіалковський Артем
Кукушкін Сергій
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
ЗАЗ-968
Міста:
Черкаси - 16 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 8 пілотів
Київська обл. - 6 пілотів
Черкаська обл. - 4 пілота
Полтава - 4 пілота
Харків - 4 пілота
Дергачі - 2 пілота
Васильків - 2 пілота
Донецьк - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Охтирка - 1 пілот
Вишгород - 1 пілот
Козятин - 1 пілот
Павлоград - 1 пілот
Виробники:
"ЗАЗ" - 7 авто
"Honda" - 4 авто
"BMW" - 4 авто
"MItsubishi" - 3 авто
"Subaru" - 3 авто
"ВАЗ" - 3 авто
"Mercedes" - 1 авто
"Citroen" - 1 авто
"Audi" - 1 авто
"Ford" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
"Volkswagen" - 1 авто
Класи:
"2WD 1600" - 8 екіпажів
"2WD" - 3 екіпажа
"2WD OPEN" - 5 екіпажів
"4WD" - 8 екіпажів
"SP 2WD" - 4 екіпажа
"ЗАЗ-968" - 4 екіпажа
Разом: 32 екіпажа

Aeroring Абсолют

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда Клас Пріоритет
1 1 Руденко Юрій
Приходько Андрій
Полтава
Полтава
Audi
TT
SC Open
2 2 Резніченко Тарас
Дерев'янко Олександр
Полтава
Київ
Mercedes
CLA45 AMG
SC Open
3 3 Пальчик Альона
Маринюк Катерина
Черкаси
Черкаси
BMW
318I
SC Open
4 4 Цебратенко Віктор
Ментус Олександр
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
5 6 Євдокимов Максим
Сидоров Денис
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
6 7 Тіменко Олександр
Маштак Максим
Дніпро
Дніпро
Subaru
Impreza GRB
ТСТ ТІМ SC Open
7 8 Тімаков В'ячеслав
Старушенко Богдан
Дніпро
Дніпро
ВАЗ
21134
ТСТ ТІМ SC Open
8 9 Рудьковський Сергій
Донський Олександр
Київ
Київ
BMW
323I
SC Open
9 10 Фідрус Олександр
Василенко В'ячеслав
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
SC Open
10 11 Лупін Андрій
Наумов Олександр
Черкаси
Черкаська обл.
BMW
318
SC Open
11 12 Терещенко Валерій
Терещенко Андрій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
12 13 Кречун Олександр
Мірошниченко Ірина
Дергачі
Дергачі
Иж
412
SC Open
13 14 Оксюта Роман
Волчок Євгеній
Вишгород
Козятин
Honda
Civic
SC Open
14 15 Степаненко Ігор
Степаненко Анна
Черкаси
Черкаська обл.
ВАЗ
2105 ВФТС
SC Open
15 18 Почтар Ігор
Шершньов Дмитро
Донецьк
Київ
MItsubishi
Evolution X
SC Open
16 19 Шлягін Рулан
Полянський Олександр
Харків
Харків
Subaru
Impreza
ХАДО-Моторспорт SC Open
17 21 Юраков Сергій
Рочняк Олександр
Київ
Київ
Honda
Civic
SC Open
18 23 Британ Микола
Павлик Ірина
Павлоград
Київ
Volkswagen
Vento
SC Open
19 27 Бутковський Денис
Школьний Валерій
Київська обл.
Київська обл.
Mazda
323
SC Open
20 33 Пальчик Дмитро
Ткаченко Олександр
Черкаси
Черкаси
BMW
316
АК "Черкаси" SC Open
21 34 Пономаренко Сергій
Пономаренко Олеся
Васильків
Васильків
MItsubishi
Evolution
SC Open
22 35 Кольдов Роман
Серебро Сергій
Дніпро
Дніпро
ЗАЗ
1102
SC Open
23 37 Россохач Максим
Примаков Денис
Київська обл.
Київська обл.
Subaru
Impreza
SC Open
24 38 Сидоренко Володимир
Радченко Дмитро
Черкаси
Черкаси
Subaru
Impreza
SC Open
25 39 Максимейко Юрій
Гарбар Валентин
Черкаси
Черкаси
Citroen
Saxo
АК "Черкаси" SC Open
26 40 Сулейманов Іван
Щербаков Максим
Черкаська обл.
Черкаська обл.
ЗАЗ
968Н
SC Open
27 41 Рогожан Ганна
Тарапата Ганна
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968
SC Open
28 44 Фіалковський Артем
Кукушкін Сергій
Черкаси
Черкаси
ЗАЗ
968М
SC Open
29 47 Гузенко Олександр
Жигаленко Антон
Охтирка
Київ
ВАЗ
21130
SC Open
30 63 Маренич Євгеній
Звягін Григорій
Харків
Харків
Skoda
Fabia
ХАДО-Моторспорт SC Open
31 69 Лук'янчіков Геннадій
Гриценко Юлія
Полтава
Суми
MItsubishi
Evolution 9
SC Open
32 71 Нечипорук Ігор
Нечипорук Алла
Київ
Київ
Ford
Fiesta ST
SC Open
33 77 Хондока Роман
Ніколаєнко Таміла
Київська обл.
Київська обл.
Honda
Civic
АК "Черкаси" SC Open
Міста:
Черкаси - 16 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 10 пілотів
Київська обл. - 6 пілотів
Полтава - 4 пілота
Харків - 4 пілота
Черкаська обл. - 4 пілота
Васильків - 2 пілота
Дергачі - 2 пілота
Суми - 1 пілот
Охтирка - 1 пілот
Козятин - 1 пілот
Вишгород - 1 пілот
Донецьк - 1 пілот
Павлоград - 1 пілот
Виробники:
"ЗАЗ" - 7 авто
"Honda" - 4 авто
"BMW" - 4 авто
"Subaru" - 4 авто
"MItsubishi" - 3 авто
"ВАЗ" - 3 авто
"Citroen" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Ford" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Volkswagen" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
"Mercedes" - 1 авто
"Audi" - 1 авто
Класи:
"SC Open" - 33 екіпажа
Разом: 33 екіпажа
Міста:
Черкаси - 16 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 10 пілотів
Київська обл. - 6 пілотів
Полтава - 4 пілота
Харків - 4 пілота
Черкаська обл. - 4 пілота
Васильків - 2 пілота
Дергачі - 2 пілота
Суми - 1 пілот
Охтирка - 1 пілот
Козятин - 1 пілот
Вишгород - 1 пілот
Донецьк - 1 пілот
Павлоград - 1 пілот
Виробники:
"ЗАЗ" - 7 авто
"Honda" - 4 авто
"BMW" - 4 авто
"Subaru" - 4 авто
"MItsubishi" - 3 авто
"ВАЗ" - 3 авто
"Citroen" - 1 авто
"Skoda" - 1 авто
"Ford" - 1 авто
"Mazda" - 1 авто
"Volkswagen" - 1 авто
"Иж" - 1 авто
"Mercedes" - 1 авто
"Audi" - 1 авто
Класи:
"SC Open" - 33 екіпажа
Разом: 33 екіпажа


* Нарахування очок водію в залік Трофею не проводиться