PDF portrait 1 page PDF landscape 1 page PDF portrait several pages PDF landscape several pages
АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ "ХАРЬКОВ"
V ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З МІНІ-РАЛІ «КУБОК ЛИМАНІВ»
«XADO DRC 2018»
22-23.09.2018


Остаточна фінальна класифікація
   Час публікації: _________
# Ст. Прізвище, ім'я водіїв Марка Клас СД-1СД-2СД-3СД-4СД-5СД-6 ф/с ПКЧ,iн Сума Мiсце Очки
І водій ІІ водій автомобіля хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек сек хв:сек хв:сек абс кл абс кл
1 2 КОРЗУН Антон (Київ) КОНОНОВ Павло (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 11:11.10 15:36.66 12:37.53 11:04.40 10:43.82 10:26.42 71:39.93 1 1 10 10
2 11 РОГОЧИЙ Олександр (Дніпро) РОМАНОВ Микола (Київ) Mitsubishi Evo IX P8 11:31.19 15:22.22 14:44.46 11:09.58 10:28.25 10:13.19 73:28.89 2 2 8 8
3 14 БАКАЙ Дар’я (Київ) ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Олександр (Харків) Mitsubishi Lancer Evo P8 13:07.14 14:42.36 12:50.12 11:34.23 10:56.77 10:34.79 73:45.41 3 3 6 6
4 3 ПЕТРЕНКО Володимир (Київ) ДЕМБИЦЬКА Анна (Одеса) Mitsubishi Lancer Evo P8 11:53.92 16:26.26 13:12.68 11:18.03 10:42.77 10:29.23 74:02.89 4 4 5 5
5 19 ЧМИХ Микола (Харків) ФЕДОРЕНКО Дмитро (Одеса) Subaru Impreza P8 12:21.72 15:02.57 12:43.66 14:43.74 10:55.85 10:34.91 76:22.45 5 5 4 4
6 15 ЛОХМАН Денис (Боярка) ЗІНОВ'ЄВ Дмитро (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 11:54.48 17:10.25 13:39.55 11:26.48 11:09.85 11:09.09 76:29.70 6 6 3 3
7 37 ПРОЦЕНКО В'ячеслав (Харків) СЕРГІЄНКО Сергій (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 13:24.10 16:19.22 13:18.92 11:43.49 11:00.20 10:50.34 76:36.27 7 7 2 2
8 30 АРАБАДЖИ Дмитро (Комрат) АРАБАДЖИ Георгій (Комрат) Volkswagen Scirocco P7 15:04.35 15:12.49 13:20.67 12:33.61 12:23.73 12:11.07 80:45.92 8 1 1 10
9 23 БІЛОУСОВ Ігор (Київ) АРИЧ Олександр (Одеса) ВАЗ 2108 P6 15:07.31 17:06.19 13:32.11 12:14.13 11:44.03 11:47.86 00:10 81:41.63 9 1 10
10 29 БЕСЄДІН Станіслав (Харків) КОРШИКОВ Євгеній (Харків) Ford Fiesta PS6 15:05.23 19:43.43 13:44.43 12:07.36 11:35.55 11:29.34 83:45.34 10 1 6
11 10* КУЗНЄЦОВ Микола (Перещєпіно) ЄВТЄХОВ Віталій (Дніпро) Subaru Impreza P8 13:47.06 24:06.62 12:42.16 11:31.19 10:53.25 10:45.19 83:45.47 11 8
12 34 КУРБАТОВ Павло (Харків) ЯРОВЕНКО Арина (Харків) ВАЗ 2108 P6 18:56.13 16:12.68 13:22.06 12:40.33 12:22.70 12:26.48 86:00.38 12 2 8
13 70 ПАНТЕЛЕЙ Олег (Донецьк) БЄЛІКОВ Максим (Харків) ВАЗ 2108 P6 16:28.78 17:58.07 14:22.52 13:10.16 12:24.32 12:10.60 86:34.45 13 3 6
14 39 ЗАЛОЖ Вадим (Бердянськ) ВАКАЛ Сергій (Маріуполь) ВАЗ 21012 PS6 17:03.68 16:51.28 14:38.40 13:07.85 12:15.60 12:17.72 60 87:14.53 14 2 5
15 49 НАДЮК Сергій (Ірпінь) ХОРОЛЬСКИЙ Андрій (Київ) ВАЗ 2108 P5 16:00.53 16:40.27 14:10.13 13:39.59 13:41.23 13:35.08 87:46.83 15 1 8
16 38 КУЗНЕЦОВ Олександр (Маріуполь) КОБЕНОК Василь (Донецьк) ВАЗ 2108 P6 17:17.74 16:50.39 16:04.84 13:04.58 12:23.71 12:11.36 00:10 88:02.62 16 4 5
17 27 БОРОВИЙ Андрій (Харків) КНИШ Юлія (Харків) Renault Clio P7 17:27.03 18:33.50 14:38.01 13:08.81 12:20.30 12:14.68 88:22.33 17 2 8
18 12 СІМАКОВИЧ Юрій (Харків) СІМАКОВИЧ Павло (Харків) Subaru Legacy P8 18:09.85 17:56.60 14:48.28 13:34.00 12:36.56 12:33.97 89:39.26 18 9
19 45 ШУЛЬЖЕНКО Максим (Одеса) ГРУШЕВОЙ Дмитро (Одеса) ЗАЗ 1140 P5 17:06.77 19:08.59 15:10.35 13:58.18 13:31.17 13:11.10 92:06.16 19 2 6
20 44 ВОЛОХА Артем (Краматорськ) ВОЛОХА Анна (Харків) ВАЗ 2108 P6 23:39.23 17:49.36 14:24.86 13:38.75 13:51.57 13:27.91 03:20 100:11.68 20 5 4
21 31 ГУДЗЕНКО Михайло (Київ) ГУДЗЕНКО Станіслав (Київ) Ford Fiesta P6 23:25.76 19:19.56 15:14.39 14:53.69 14:41.87 14:08.29 00:10 101:53.56 21 6 3
22 43 ГРIНЕВИЧ Євген (Миколаїв) ГРIНЕВИЧ Тетяна (Миколаїв) ВАЗ 2109 PS6 27:54.23 19:06.00 14:53.97 14:11.28 13:24.11 13:39.43 103:09.02 22 3 4
23 35 ПЕТРУНЯ Олексій (Запоріжжя) ШИПУЛА Гліб (Запоріжжя) ВАЗ 2108 P6 16:44.31 34:58.27 14:21.19 13:14.04 12:52.93 12:31.27 01:20 106:02.01 23 7 2
24 25 БАБІНЕЦЬ Федір (Вінниця) ДОНСКОЙ Борис (Київ) Skoda Fabia PS6 24:49.66 25:19.50 15:01.27 14:16.31 13:54.76 13:31.68 106:53.18 24 4 3
25 68 БОГАТКІН Василь (Одеса) ПАВЛОВ Андрій (Одеса) ВАЗ 2101 PS6 24:24.77 19:49.70 16:47.15 15:38.62 15:13.41 15:28.20 107:21.85 25 5 2
26 20 КРАВЧУК Григорій (Одеса) ЛЄВІН Єгор (Одеса) ВАЗ 1119 P5 24:23.36 17:21.72 23:50.02 14:57.21 17:07.02 16:38.23 114:17.56 26 3 5
27 48 СВИРИДЕНКО Василь (Дніпро) БАБЕНКО Сергій (Дніпро) Volkswagen Golf P7 20:25.38 35:32.36 14:12.74 13:24.54 13:05.75 13:01.80 05:40 115:22.57 27 3 6
Не фінішували
1 41 ІВЧЕНКО Сергій (Харків) ІВЧЕНКО Анастасія (Харків) ВАЗ 2108 P6 15:27.88 15:26.72 13:16.63 12:20.62 11:44.92 11:29.96 Рішення КСК зг. п.14.3.2 та п.16.10 Дод. регламенту та п.6.4 Заг. регламенту
2 36 НІКОЛАЄНКО Дмитро (Харків) КОБЗЄВ Олександр (Харків) Peugeot 206 P7 16:42.11 17:27.96 14:11.14 13:19.64 Поломка
3 61 СТАММО В'ячеслав (Одеса) ГРИГОРЧЕНКО Олександр (Іллінка) ЗАЗ 1102 P5 21:10.25 17:54.51 15:09.80 16:35.14 Поломка
4 57 КОЗАЧИЩЕ Сергій (Маріуполь) СТОРОЖЕНКО Анатолій (Маріуполь) ВАЗ 2105 P7 27:12.38 20:20.10 15:22.17 Поломка
5 21 ГОРШКОВ Михайло (Одеса) ПРУСС Станіслав (Одеса) Honda Civic P7 15:11.94 18:23.82 Поломка
6 28 ПОЛУЕКТОВ Михайло (Дніпро) МАСЛIННIКОВ Вiталiй (Дніпро) ВАЗ 2108 P5 16:54.32 17:32.40 Поломка
7 4 ГАНДЖА Борис (с. Маньківка) СОКУР Євген (Київ) Mitsubishi Lancer Evo IX P8 11:29.41 Поломка
8 24 ЄФІМОВ Геннадій (Одеса) ОЛІСАЄВ Ігор (Одеса) Honda Civic P7 18:00.73 Двигун
9 32 ПОПОВ Станіслав (Одеса) СТОРЧАК Ігор (Одеса) Peugeot 206 P7 19:55.29 Поломка
10 55 ШУМИЛЕНКО Андрій (Київ) БІЛОУСОВ Володимир (Київ) ВАЗ 2113 P5 36:22.88 Зчеплення
11 33 ПОЛОСУХІН Олександр (Бахмут) ПОЛОСУХІНА Ганна (Бахмут) Skoda Fabia P7 71:08.96 Виліт з траси
12 51 РАЗУМОВСЬКИЙ Едуард (Пісочин) РАЗУМОВСЬКИЙ Юрій (Пісочин) ВАЗ 2108 P6 Виліт з траси
13 22 СЕЗЕР Селямі (Стамбул) БЕРЕЗЕНСЬКИЙ Дмитро (Київ) Seat Ibiza PS6 Поломка
14 47 КІЗІМ Олександр (Одеса) ШИМАН Світлана (Запоріжжя) ВАЗ 2108 P5 Виліт з траси
* Нарахування очок водію в залік серії не проводиться зг. п.5.1.3 додаткового регламенту