Екіпажі


ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ


Заявлені экіпажі


# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Пріоритет
1 9   ЧАПОВСЬКИЙ Ігор
  НІКОЛАЄВ Андрій
 Одеса
 Одеса
BMW
Mini Countryman Cooper S
 
 EUROLAMP World Rally Team
Абсолют
2 8   БАБІНЕЦЬ Федір
  ЗУБЕНКО Артем
 Вінниця
 Херсон
Subaru
Impreza
 
 БАБІНЕЦЬ Федір
P8
3 11   ХОМІЦЬКИЙ Юрій
  РОЩЕНКО Андрій
 Київ
 Київ
Subaru
Impreza
 
 РОЩЕНКО Андрій
P8
4 37   "РЕЛЬ" Дмитро
  ДОНСЬКИЙ Олександр
 Київ
 Київ
Volkswagen
POLO Concept
 
 ДОНСЬКИЙ Олександр
P8
5 47   КОРЗУН Антон
  КОНОНОВ Павло
 Київ
 Київ
Mitsubishi
Lanсer EVO
 
 КОРЗУН Антон
P8
6   КРАВЧЕНКО Тарас
  КУЗЬМІНОВ Юрій
 Харкiв
 Львів
Mitsubishi
Lancer EVO
 
 КУЗЬМІНОВ Юрій
P8
7 22   ГАЛДІН Євген
  ГАЛДІНА Анастасія
 Одеса
 Одеса
Opel
Kadett
 
 ГАЛДІН Євген
P7
8 33   ПОЛОСУХІН Олександр
  БЕЛІКОВ Максим
 Бахмут
 Харкiв
Skoda
Fabia
 
 
P7
9   ГОРШКОВ Михайло
  ПРУСС Станіслав
 Одеса
 Одеса
Peugeot
208 R2
 
 ПРУСС Станіслав
P7
10   ГРЕУЛ Дмитро
  БОЛОТОВ Ігор
 Харкiв
 Харкiв
Renault
Clio
 
 БОНДАРЕНКО Богдан
P7
11   ЖЕЛЬНІО Роман
  ШИНКАРЕНКО Анатолій
 Херсон
 Київ
Renault
Clio R3
 
 ЖЕЛЬНІО Роман
P7
12   ІВЧЕНКО Сергій
  ІВЧЕНКО Анастасія
 Харкiв
 Харкiв
Honda
Civic
 
 ІВЧЕНКО Сергій
P7
13   СИДОРЕНКО Дмитро
  БОНДАРЕНКО Богдан
 Дніпро
 Харків
Opel
Kadett E
 
 БОНДАРЕНКО Богдан
P7
14 21   IЛЬЯСОВ Вадим
  ГУНЬКО Катерина
 Харкiв
 Харкiв
Peugeot
205
 
 IЛЬЯСОВ Вадим
P6
15 26   ШВЕДЧЕНКО Дмитро
  ПРИГОДСЬКА Ірина
 Одеса
 Одеса
ВАЗ
2108
 
 
P6
16   ГРИЦЕНКО Юлія
  КОБЕНОК Василь
 Суми
 Донецьк
Honda
Civic
 
 ГРИЦЕНКО Юлія
P6
17   КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
  ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Олександр
 Маріуполь
 Харкiв
ВАЗ
2108
 
 КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
P6
18   ПИСАНКА Максим
  ТЕРЕЩЕНКО Валерій
 Кам'янське
 Дніпро
Opel
Corsa
 
 ПИСАНКА Максим
P6
19 28   БЕРШОВ Олексій
  ПАВЛИК Ірина
 Київ
 Київ
Skoda
Fabia
 
 ПАВЛИК Ірина
PS6
20 47   ПОЛІКАРПОВ Євген
  МЕНЗАК Ірина
 Одеса
 Одеса
Skoda
Fabia
 
 
PS6
21 48   ШАПОВАЛОВ Денис
 
 Одеса
 
ВАЗ
2108
 
 
PS6
22 23   БІЛОУСОВ Ігор
  АРИЧ Олександр
 Київ
 Івано-Франківськ
ВАЗ
2108
 
 БІЛОУСОВ Ігор
P5
23 35   КАЮДА Сергій
  РЕБЕНОК Сергій
 Кропивницький
 Кропивницький
ВАЗ
2108
 
 ГАЛДІН Євген
P5
24 40   ГУДЗЕНКО Михайло
  ГУДЗЕНКО Станіслав
 Київ
 Київ
Ford
Fiesta
 
 
P5
25   ЖИРКОВ Андрій
 
 Дніпро
 
BRP
Maverick x3 xRS
 
 
CROSS-COUNTRY
Країни:
UKR - 50 пілотів
Міста:
Київ - 12 пілотів
Одеса - 11 пілотів
Харкiв - 9 пілотів
Дніпро - 3 пілота
Херсон - 2 пілота
Кропивницький - 2 пілота
Кам'янське - 1 пілот
Івано-Франківськ - 1 пілот
Маріуполь - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Львів - 1 пілот
Бахмут - 1 пілот
Вінниця - 1 пілот
Харків - 1 пілот
Донецьк - 1 пілот
Виробники:
ВАЗ - 5 авто
Opel - 3 авто
Skoda - 3 авто
Honda - 2 авто
Subaru - 2 авто
Mitsubishi - 2 авто
Renault - 2 авто
Peugeot - 2 авто
BRP - 1 авто
Ford - 1 авто
Volkswagen - 1 авто
BMW - 1 авто
Класи:
Абсолют - 1 екіпаж
P8 - 5 екіпажів
P7 - 7 екіпажів
P6 - 5 екіпажів
PS6 - 3 екіпажа
P5 - 3 екіпажа
CROSS-COUNTRY - 1 екіпаж
Разом: 25 екіпажів

Попередньо заявлені экіпажі


# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Статус
1 88   Курбатов
  Боровой
 ХаркIв
 ХаркIв
Ваз 2108 P6 Очікуе перевірки