Екіпажі

Заявлені экіпажі


# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Пріоритет
1 9   ЧАПОВСЬКИЙ Ігор
  НІКОЛАЄВ Андрій
 Одеса
 Одеса
BMW
Mini Countryman Cooper S
 
 EUROLAMP World Rally Team
Абсолют
2 5   КОРЗУН Антон
  КОНОНОВ Павло
 Київ
 Київ
Mitsubishi
Lanсer EVO
 
 КОРЗУН Антон
P8
3 7   КРАВЧЕНКО Тарас
  КУЗЬМІНОВ Юрій
 Харкiв
 Львів
Mitsubishi
Lancer EVO
 
 КУЗЬМІНОВ Юрій
P8
4 8   БАБІНЕЦЬ Федір
  ЗУБЕНКО Артем
 Вінниця
 Херсон
Subaru
Impreza
 
 БАБІНЕЦЬ Федір
P8
5 11   ХОМІЦЬКИЙ Юрій
  РОЩЕНКО Андрій
 Київ
 Київ
Subaru
Impreza
 
 РОЩЕНКО Андрій
P8
6 37   "РЕЛЬ" Дмитро
  ДОНСЬКИЙ Олександр
 Київ
 Київ
Volkswagen
POLO Concept
 
 ДОНСЬКИЙ Олександр
P8
7 99   ЧМИХ Микола
  ФЕДОРЕНКО Дмитро
 Харкiв
 Одеса
Subaru
Impreza GDB
 
 
P8
8 13   ГРЕУЛ Дмитро
  БОЛОТОВ Ігор
 Харкiв
 Харкiв
Renault
Clio
 
 БОНДАРЕНКО Богдан
P7
9 17   СИДОРЕНКО Дмитро
  БОНДАРЕНКО Богдан
 Дніпро
 Харкiв
Opel
Kadett E
 
 БОНДАРЕНКО Богдан
P7
10 22   ГАЛДІН Євген
  ГАЛДІНА Анастасія
 Одеса
 Одеса
Opel
Kadett
 
 ГАЛДІН Євген
P7
11 25   ГОРШКОВ Михайло
  ПРУСС Станіслав
 Одеса
 Одеса
Peugeot
208 R2
 
 ПРУСС Станіслав
P7
12 30   ЖЕЛЬНІО Роман
  ШИНКАРЕНКО Анатолій
 Херсон
 Київ
Renault
Clio R3
 
 ЖЕЛЬНІО Роман
P7
13 33   ПОЛОСУХІН Олександр
  БЕЛІКОВ Максим
 Бахмут
 Харкiв
Skoda
Fabia
 
 
P7
14 88   ІВЧЕНКО Сергій
  ІВЧЕНКО Анастасія
 Харкiв
 Харкiв
Honda
Civic
 
 ІВЧЕНКО Сергій
P7
15 21   IЛЬЯСОВ Вадим
  ГУНЬКО Катерина
 Харкiв
 Харкiв
Peugeot
205
 
 IЛЬЯСОВ Вадим
P6
16 26   ШВЕДЧЕНКО Дмитро
  ПРИГОДСЬКА Ірина
 Одеса
 Одеса
ВАЗ
2108
 
 
P6
17 27   КУРБАТОВ Павло
  БОРОВОЙ АндрIй
 Харкiв
 Харкiв
ВАЗ
2108
 
 
P6
18 29   ПИСАНКА Максим
  ТЕРЕЩЕНКО Валерій
 Кам'янське
 Дніпро
Opel
Corsa
 
 ПИСАНКА Максим
P6
19 32   ГРИЦЕНКО Юлія
  КОБЕНОК Василь
 Суми
 Донецьк
Honda
Civic
 
 ГРИЦЕНКО Юлія
P6
20 46   КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
  ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Олександр
 Маріуполь
 Харкiв
ВАЗ
2108
 
 КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
P6
21 28   БЕРШОВ Олексій
  ПАВЛИК Ірина
 Київ
 Київ
Skoda
Fabia
 
 ПАВЛИК Ірина
PS6
22 47   ПОЛІКАРПОВ Євген
  МЕНЗАК Ірина
 Одеса
 Одеса
Skoda
Fabia
 
 
PS6
23 48   ШАПОВАЛОВ Денис
 
 Одеса
 
ВАЗ
2108
 
 
PS6
24 23   БІЛОУСОВ Ігор
  АРИЧ Олександр
 Київ
 Івано-Франківськ
ВАЗ
2108
 
 БІЛОУСОВ Ігор
P5
25 35   КАЮДА Сергій
  РЕБЕНОК Сергій
 Кропивницький
 Кропивницький
ВАЗ
2108
 
 ГАЛДІН Євген
P5
26 40   ГУДЗЕНКО Михайло
  ГУДЗЕНКО Станіслав
 Київ
 Київ
Ford
Fiesta
 
 
P5
27 15   ЖИРКОВ Андрій
 
 Дніпро
 
BRP
Maverick x3 xRS
 
 
CROSS-COUNTRY
Країни:
UKR - 54 пілота
Міста:
Харкiв - 13 пілотів
Одеса - 12 пілотів
Київ - 12 пілотів
Дніпро - 3 пілота
Херсон - 2 пілота
Кропивницький - 2 пілота
Маріуполь - 1 пілот
Івано-Франківськ - 1 пілот
Донецьк - 1 пілот
Бахмут - 1 пілот
Львів - 1 пілот
Вінниця - 1 пілот
Кам'янське - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Виробники:
ВАЗ - 6 авто
Skoda - 3 авто
Opel - 3 авто
Subaru - 3 авто
Honda - 2 авто
Mitsubishi - 2 авто
Renault - 2 авто
Peugeot - 2 авто
BRP - 1 авто
Ford - 1 авто
Volkswagen - 1 авто
BMW - 1 авто
Класи:
Абсолют - 1 екіпаж
P8 - 6 екіпажів
P7 - 7 екіпажів
P6 - 6 екіпажів
PS6 - 3 екіпажа
P5 - 3 екіпажа
CROSS-COUNTRY - 1 екіпаж
Разом: 27 екіпажів

Попередньо заявлені экіпажі


# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Статус
1 46   Куталовський
  Вільчинський
 Маріуполь
 Харкiв
ВАЗ 2108 Куталовський Руслан P6 Очікуе перевірки