Екіпажі


ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ


Заявлені экіпажі


Індивідуальний залік

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Пріоритет
1 17   КОПИЛЕЦЬ Павло
  БОРЩЕНКО Євгеній
 Черкаси
 Черкаси
Subaru
WRX STI
 
 КОПИЛЕЦЬ Павло
OPEN
2 32   НІКІТЮК Микола
  БЕЗРУКОВ Дмитро
 Одеса
 Одеса
Subaru
Impreza WRX STI
 
 ЩЕРБАКОВ Володимир
OPEN
3 46   ЧАПОВСЬКИЙ Ігор
  МІШИН Іван
 Одеса
 Одеса
BMW
Mini Countryman Cooper S
 
 EUROLAMP World Rally Team
OPEN
4 99   ІЛЬЯСОВ Вадим
  ХАНЕВСЬКИЙ Петро
 Харків
 Харків
Subaru
Impreza WRX STI
 
 ІЛЬЯСОВ Вадим
OPEN
5 1   САЛЮК Олександр
  РАВИНСЬКИЙ Володимир
 Київ
 Київ
Mitsubishi
Lancer Evo X
 
 РАВИНСЬКИЙ Володимир
4WD OPEN
6 7   ШАПОВАЛОВ Юрій
  ШУМАКОВ Любомир
 Кременчук
 Київ
Mitsubishi
Lancer EVO IX
 
 ШАПОВАЛОВ Юрій
4WD OPEN
7 8   БАКАЙ Дар'я
  СОКУР Євген
 Київ
 Київ
Mitsubishi
Lancer EVO X
 
 ДВОРНИК Аліна
4WD OPEN
8 11   ХОМІЦЬКИЙ Юрій
  РОЩЕНКО Андрій
 Київ
 Київ
Subaru
Impreza
 
 РОЩЕНКО Андрій
4WD OPEN
9 19   СИДОРОВ Денис
  РОМАНОВ Микола
 Київ
 Київ
Mitsubishi
EVO X
 
 КОРЗУН Антон
4WD OPEN
10 47   КОРЗУН Антон
  КОНОНОВ Павло
 Київ
 Київ
Mitsubishi
Lanсer EVO
 
 КОРЗУН Антон
4WD OPEN
11 9   РУДЬКОВСЬКИЙ Сергій
  НІКОЛАЄВ Андрій
 Київ
 Одеса
BMW
318CI
 
 ДМИТРЕНКО Олег
2WD OPEN
12 20   КОЗЛОВ Антон
  ДВОРНИК Аліна
 Київ
 Київ
Ford
Fiesta
 
 ДВОРНИК Аліна
2WD OPEN
13 24   НІКОЛАЄНКО Дмитро
  БОРОВОЙ Андрій
 Харків
 Харків
Peugeot
206
 
 
2WD OPEN
14 38   ПРУСС Станіслав
  ГОРШКОВ Михайло
 Одеса
 Одеса
Peugeot
208 R2
 
 ПРУСС Станіслав
2WD OPEN
15 88   ІВЧЕНКО Сергій
  ІВЧЕНКО Анастасія
 Харків
 Харків
Honda
Civic
 
 ІВЧЕНКО Сергій
2WD OPEN
16 12   ТЕРЕЩЕНКО Валерій
  ПИСАНКА Максим
 Дніпро
 Кам'янське
Daewoo
Lanos
 
 ПИСАНКА Максим
2WD
17 23   ГРИЦЕНКО Юлія
  ВАКАЛ Сергій
 Суми
 Маріуполь
Honda
Civic
 
 ГРИЦЕНКО Юлія
2WD
18 25   СОБОЛЄВА Надія
  ЯРОВЕНКО Арина
 Дружківка
 Харків
ВАЗ
21083
 
 СОБОЛЄВА Надія
2WD
19 28   ЗІНЬОВ Олексій
  ЛЕМЕЦЬ Віталій
 Херсон
 Херсон
Toyota
Corolla
 
 ЛЕМЕЦЬ Віталій
2WD
20 31   КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
  ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Олександр
 Маріуполь
 Харків
ВАЗ
2108
 
 КУТАЛОВСЬКИЙ Руслан
2WD
21 34   ЯРЕМЧУК Максим
  ХОМЕНКО Антон
 Маріуполь
 Маріуполь
ВАЗ
21083
 
 ПАВЛИК Ірина
2WD
22 57   КОЗАЧИЩЕ Сергій
  ЛОГІНОВ Ігор
 Маріуполь
 Маріуполь
ВАЗ
2105
 
 ПАВЛИК Ірина
2WD
23 66   ВОЛОШИН Андрій
  ЄФІМОВА Юлія
 Дніпро
 Харків
ВАЗ
21053
 
 ЄФІМОВА Юлія
2WD
24 70   БУТЕНКО Андрій
  СМОЛЯКОВ Дмитро
 Маріуполь
 Маріуполь
ВАЗ
2108
 
 ЛАСТЕНКО Андрій
2WD
25 36   ВОДОЛАГА Василь
  ЦИРО Дмитро
 Київ
 Київ
Auto
life Hellcat lr
 
 СИНИЦЯ Олекій
Cross-Country
26 55   ПОЛІЙЧУК Костянтин
  ТАТАРКО Денис
 Київ
 Дніпро
Mitsubishi
Pajero
 
 КАЛИНИЦЬКА Ірина
Cross-Country
27 69   ПОВОД Андрій
  МИРОНЮК Євген
 Херсон
 Херсон
Toyota
FJ CRUISER
 
 ПОВОД Андрій
Cross-Country
Країни:
UKR - 54 пілота
Міста:
Київ - 17 пілотів
Харків - 9 пілотів
Маріуполь - 8 пілотів
Одеса - 7 пілотів
Херсон - 4 пілота
Дніпро - 3 пілота
Черкаси - 2 пілота
Кременчук - 1 пілот
Дружківка - 1 пілот
Кам'янське - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Виробники:
ВАЗ - 6 авто
Mitsubishi - 6 авто
Subaru - 4 авто
Toyota - 2 авто
Honda - 2 авто
Peugeot - 2 авто
BMW - 2 авто
Auto - 1 авто
Ford - 1 авто
Daewoo - 1 авто
Класи:
OPEN - 4 екіпажа
4WD OPEN - 6 екіпажів
2WD OPEN - 5 екіпажів
2WD - 9 екіпажів
Cross-Country - 3 екіпажа
Разом: 27 екіпажів

Трофей Rally Legends

# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Пріоритет
Країни:
Міста:
Виробники:
Класи:
Разом: 0 екіпажів

Загалом

Країни:
UKR - 54 пілота
Міста:
Київ - 17 пілотів
Харків - 9 пілотів
Маріуполь - 8 пілотів
Одеса - 7 пілотів
Херсон - 4 пілота
Дніпро - 3 пілота
Черкаси - 2 пілота
Кременчук - 1 пілот
Дружківка - 1 пілот
Кам'янське - 1 пілот
Суми - 1 пілот
Виробники:
ВАЗ- 6 авто
Mitsubishi- 6 авто
Subaru- 4 авто
Toyota- 2 авто
Honda- 2 авто
Peugeot- 2 авто
BMW- 2 авто
Auto- 1 авто
Ford- 1 авто
Daewoo- 1 авто
Класи:
OPEN - 4 екіпажа
4WD OPEN - 6 екіпажів
2WD OPEN - 5 екіпажів
2WD - 9 екіпажів
Cross-Country - 3 екіпажа
Разом: 27 екіпажів

Попередньо заявлені экіпажі


# Пілот / Штурман Місто Авто Команда / Учасник Клас Статус