PDF portrait 1 page PDF landscape 1 page PDF portrait several pages PDF landscape several pages
АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
ГО «ОДЕСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ФАУ»
3-Й ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З МІНІ-РАЛІ «КУБОК ЛИМАНІВ» 2020 року, ралі «КУЯЛЬНИК»
15-16.08.2020


Остаточна офiцiйна класифікація, індивідуальний залік
   Час публікації: _________
# Ст. Прізвище, ім'я водіїв Марка Клас СД-1СД-2СД-3СД-4СД-5СД-6 ф/с ПКЧ,iн Сума Мiсце Очки
І водій ІІ водій автомобіля хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек сек хв:сек хв:сек абс кл абс кл
1 7 ГОРБАНЬ Валерій (Київ) ЛАРЕНС Сергій (Таллін) BMW-Mini John Cooper P8 11:30.60 11:03.42 11:01.82 11:10.69 *11:03.78 10:56.97 66:47.28 1 1 10 10
2 4 ТОПОР Руслан (Одеса) БЕЗРУКОВ Дмитро (Одеса) Mitsubishi Lancer Evo P8 12:15.08 11:50.60 11:46.13 12:06.52 11:51.30 11:50.63 71:40.26 2 2 8 8
3 3 ПОТІЙКО Сергій (Дніпро) МІШИН Іван (Одеса) Mitsubishi Lancer Evo P8 12:32.19 11:53.93 11:44.71 12:01.99 11:49.62 11:45.66 71:48.10 3 3 6 6
4 15 'РЕЛЬ' Дмитро (Одеса) ДОНСЬКИЙ Олександр (Київ) Volkswagen Polo P8 12:44.06 12:19.98 12:18.20 12:54.54 12:39.68 12:19.09 75:15.55 4 4 5 5
5 1 ПЕТРЕНКО Володимир (Київ) ДЕМБИЦЬКА Анна (Одеса) Mitsubishi Lancer Evo P8 12:59.06 12:23.86 12:21.72 12:49.63 12:25.08 12:27.82 75:27.17 5 5 4 4
6 28 ГОРШКОВ Михайло (Одеса) ПРУСС Станіслав (Одеса) Honda Civic P7 13:43.70 13:19.69 13:13.42 13:32.43 13:22.63 13:28.84 80:40.71 6 1 3 6
7 23 БІЛОУСОВ Ігор (Київ) АРИЧ Олександр (Івано-Франківськ) ВАЗ 2113 P5 13:27.41 13:34.55 13:35.09 13:52.68 13:35.97 13:28.14 81:33.84 7 1 2 5
8 21 ПОПОВ Станіслав (Одеса) ЛЄВІН Єгор (Одеса) Honda Civic P7 15:24.05 14:01.44 13:54.47 13:58.70 14:07.54 14:12.31 85:38.51 8 2 1 5
9 12 НІКІТЮК Микола (Одеса) ЗАЛЮБОВСЬКА Олена (Одеса) Subaru Impreza P8 14:45.54 14:24.23 14:10.20 14:53.56 14:32.01 13:52.61 86:38.15 9 6 3
10 46 ВОЛОШИН Володимир (Одеса) ЩЕРБАКОВ Володимир (Одеса) Opel Kadett P7 15:36.24 14:08.59 13:54.21 14:22.00 14:27.63 14:20.28 86:48.95 10 3 4
11 61 ГРУШЕВОЙ Валентин (Одеса) ФЕДОРЕНКО Дмитро (Одеса) ЗАЗ 1140 P7 15:09.42 14:31.52 14:16.78 14:33.62 14:29.57 14:23.24 87:24.15 11 4 3
12 45 ГОРБУНОВ Андрій (Херсон) БОРОВИЙ Андрій (Харків) ВАЗ 2108 P5 15:13.01 14:12.03 14:09.28 14:42.90 14:25.62 15:37.54 88:20.38 12 2 4
13 57 РЕБЕНОК Сергій (Нове) КАЮДА Сергій (Нове) ВАЗ 2108 P5 15:22.72 15:13.45 15:08.77 15:05.66 15:17.96 15:08.10 00:20 91:36.66 13 3 3
14 47 КРАВЧУК Григорій (Одеса) ЛЄВІНА Вікторія (Одеса) ВАЗ 111940 PS6 15:43.47 15:06.77 15:10.90 15:28.61 15:25.58 15:35.05 92:30.38 14 1 2
15 39 ГУДЗЕНКО Михайло (Київ) НАДЮК Сергій (Ірпінь) Ford Fiesta P5 16:04.38 15:30.23 15:25.25 15:47.51 15:33.02 15:16.63 00:10 93:47.02 15 4 2
Не фінішували
1 5 КОРЗУН Антон (Київ) КОНОНОВ Павло (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 12:06.54 11:45.02 11:39.34 11:50.41 Технічні неполадки автомобіля
2 50 СТАММО В'ячеслав (Одеса) КВАСНИЦЬКА Ольга (Одеса) KIA Picanto PS6 19:08.53 18:14.33 17:36.67 п.16.3 Додаткового регламенту
3 44 КУЗНЄЦОВ Фелікс (Миколаїв) КРОЧАК Ігор (Миколаїв) ВАЗ 2108 P5 16:15.76 15:29.85 Технічні неполадки автомобіля
4 29 НАГУЛIН Дмитро (Одеса) КАЛЬНІНА Світлана (Білицьке) Opel Astra P7 16:41.65 16:25.37 Технічні неполадки автомобіля
5 8 БАБІНЕЦЬ Федір (Вінниця) БАЗИЛЕВИЧ Ростислав (Львів) Subaru Impreza P8 14:11.31 54:43.01 Технічні неполадки автомобіля
6 22 ГАЛДІН Євген (Одеса) ГАЛДІНА Анастасія (Одеса) Opel Kadett P7 13:49.64 Технічні неполадки автомобіля
7 99 ІЛЬЯСОВ Вадим (Харків) ХАНЕВСЬКИЙ Петро (Харків) Peugeot 205 P6 14:55.65 Технічні неполадки автомобіля
8 35 'СОБОЛЄВА' Надія (Дружківка) 'КРАВЦОВА' Тетяна (Донецьк) ВАЗ 2108 P6 Технічні неполадки автомобіля
9 26 ШВЕДЧЕНКО Дмитро (Одеса) ПРИГОДСЬКА Ірина (Одеса) ВАЗ 2108 P6 Технічні неполадки автомобіля
* Штучний час