PDF portrait 1 page PDF landscape 1 page PDF portrait several pages PDF landscape several pages
АВТОМОБІЛЬНА ФЕДЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
ГО "ОДЕСЬКИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ КЛУБ ФАУ"
3-Й ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З МІНІ-РАЛІ «КУБОК ЛИМАНОВ» 2019 року, ралі «Щурівці»
13-14.07.2019


Остаточна фінальна класифікація
   Час публікації: _________
# Ст. Прізвище, ім'я водіїв Марка Клас СД-1СД-2СД-3СД-4СД-5СД-6 ф/с ПКЧ,iн Сума Мiсце Очки
І водій ІІ водій автомобіля хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек хв:сек сек хв:сек хв:сек абс кл абс кл
1 37 ПРОЦЕНКО В'ячеслав ( Харкiв) CEРГIЕНКО Сергiй (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 10:10.93 09:52.37 09:46.68 09:37.85 09:27.00 09:19.74 58:14.57 1 1 10 8
2 4 ПЕТРЕНКО Володимир (Київ) ДЕМБИЦЬКА Анна (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 10:38.88 10:05.34 09:39.99 09:52.35 09:38.77 09:30.86 59:26.19 2 2 8 6
3 69 ШЕВЧЕНКО Андрій (Київ) ЛЕВІЩЕНКО Валерія (Київ) Subaru Impreza P8 10:44.62 10:15.13 09:57.89 09:54.17 09:42.38 09:36.27 60:10.46 3 3 6 5
4 5 БАКАЙ Дар’я (Київ) СОКУР Євген (Київ) Mitsubishi Lancer Evo P8 10:58.57 10:13.21 09:58.36 09:54.69 09:41.72 09:31.03 60:17.58 4 4 5 4
5 33 ПОЛОСУХIН Олександр (Бахмут) ПОЛОСУХIНА Ганна (Бахмут) Skoda Fabia P7 11:36.86 10:53.01 10:53.73 10:35.79 10:28.89 10:25.74 64:54.02 5 1 4 3
6 12 СВИРИДЕНКО Василь (Дніпро) БАБЕНКО Сергій (Дніпро) Subaru Impreza P8 11:36.78 11:05.99 10:40.47 10:40.97 10:34.90 10:31.87 65:10.98 6 5 3 3
7 42 КУЗНЕЦОВ Олександр (Маріуполь) КОБЕНОК Василь (Донецьк) ВАЗ 2108 P6 12:15.23 11:07.35 10:48.60 10:52.78 10:49.22 10:39.31 66:32.49 7 1 2 6
8 27 ПОПОВ Станіслав (Одеса) СТОРЧАК Ігор (Одеса) Peugeot 206 P7 11:15.33 11:26.10 11:12.45 11:09.72 11:05.03 10:55.39 67:04.02 8 2 1 2
9 34 КАРТУЗОВ Валентин (Одеса) ОЛІСАЄВ Ігор (Холодна Балка) ВАЗ 21083 PS6 11:35.48 11:18.06 10:58.91 11:14.49 11:05.70 10:58.62 67:11.26 9 1 4
10 67 ГАЛДІН Євген (Одеса) ВОРОНКОВ Олександр (Одеса) Opel Kadett P7 12:13.12 11:23.71 11:47.14 11:16.30 10:48.68 10:46.48 68:15.43 10 3 1
11 19 БЕРШОВ Олексій (Київ) БОГАЙЧУК Валентин (Київ) Skoda Felicia P6 12:07.14 11:31.97 11:13.08 11:21.60 11:09.16 11:01.31 68:24.26 11 2 5
12 17 ГРІНЕВИЧ Євген (Миколаїв) ГРІНЕВИЧ Тетяна (Миколаїв) ВАЗ 2109 PS6 12:32.01 11:50.30 11:28.45 11:29.46 11:15.19 10:57.52 69:32.93 12 2 3
13 32 ГРУШЕВОЙ Валентин (Одеса) ФЕДОРЕНКО Дмитро (Одеса) Toyota Corolla PS6 12:15.31 11:38.43 11:28.47 11:58.98 11:30.44 11:13.74 70:05.37 13 3 2
14 39 ЗІНЬОВ Олексій (Херсон) ПАВЛИК Ірина (Київ) Toyota Corolla P6 12:07.72 11:52.08 11:55.94 11:40.75 11:36.14 11:21.26 70:33.89 14 3 4
15 30 ГУДЗЕНКО Михайло (Київ) ГУДЗЕНКО Станіслав (Київ) Ford Fiesta P5 12:52.80 12:14.87 11:53.35 11:44.45 11:43.36 11:47.11 72:15.94 15 1 4
16 38 КРАВЧУК Григорій (Одеса) ЛЄВІН Єгор (Одеса) ВАЗ-111940 P5 12:34.75 12:04.86 12:01.03 12:09.00 11:49.55 11:49.77 72:28.96 16 2 3
17 71 БАБІНЕЦЬ Федір мол. (Вінниця) РЯБІНІН Владислав (Вінниця) ВАЗ 2108 P6 12:42.20 12:29.74 12:04.56 12:03.65 11:48.26 11:24.70 72:33.11 17 4 3
18 45 НАДЮК Сергій (Ірпінь) БІЛОУСОВ Максим (Київ) ВАЗ 2108 PS6 12:16.28 18:44.91 11:08.88 11:03.22 10:53.09 10:53.24 74:59.62 18 4 1
Не фінішували
1 23 БІЛОУСОВ Ігор (Київ) АРИЧ Олександр (Одеса) ВАЗ 2108 P5 11:42.15 11:02.93 Технічні неполадки автомобіля, коробка передач
2 7 ТОПОР Руслан (Одеса) БІШКО Юрій (Львів) Mitsubishi Lancer Evo P8 46:45.91 Схід
3 11 ЧЕКАН Сергій (Київська обл.) КОЗЛОВ Ігор (Київська обл.) LANCIA DELTA P8 Технічні неполадки автомобіля
4 68 РЕБЕНОК Сергій (Нове) КАЮДА Сергій (Нове) ВАЗ 2108 P5 Технічні неполадки автомобіля
5 15 ІЛЬЯСОВ Вадим (Харків) ХАНЕВСЬКИЙ Петро (Харків) Peugeot 205 P6 Технічні неполадки автомобіля, коробка передач
6 40 ГРИЦЕНКО Юлія (Суми) РОГОЧИЙ Олександр (Дніпро) Honda Civic P6 Технічні неполадки автомобіля