Результати змагання

# Пілот / Штурман / Автомобіль Клас # СД час Пеналізації Усього Лід Попер
1 17 Білогубцев Дмитро / Павлик Ірина 4WD 1 24:10.50 24:10.50
2 12 Шевченко Андрій / Левіщенко Валерія 4WD 2 24:49.20 15 25:04.20 53.70 53.70
3 7 Шаповал Олександр / Кулинич Оксана 4WD 3 25:08.80 25:08.80 58.30 04.60
4 9 Гарькавий Володимир / Рогочий Олександр 4WD 4 24:55.10 15 25:10.10 59.60 01.30
5 44 Строков Дмитро / Строкова Маргарита 2WD 1 25:10.90 25:10.90 1:00.40 00.80
6 33 Левченко Юрій / Шишкін Володимир 2WD 2 25:13.90 25:13.90 1:03.40 03.00
7 31 Дзіковський Ростислав / Костючок Ірина 4WD 5 25:10.90 05 25:15.90 1:05.40 02.00
8 3 Гришин Вадим / Семенов Іван 2WD 3 25:21.60 25:21.60 1:11.10 05.70
9 21 Лубнін Олександр / Терентьєв Євген 4WD 6 25:33.00 25:33.00 1:22.50 11.40
10 27 Терентьєв Євген / Лубнін Олександр 4WD 7 25:31.70 05 25:36.70 1:26.20 03.70
11 18 Почтар Ігор / Чуприна Роман 4WD 8 25:22.60 20 25:42.60 1:32.10 05.90
12 45 Бородай Олександр / Устименко Микола 2WD 4 25:13.00 30 25:43.00 1:32.50 00.40
13 76 Жайворонок Дмитро / Павленко Максим SP2WD 1 25:43.60 25:43.60 1:33.10 00.60
14 61 Хоперія Леван / Мовчун Ярослав 2000 1 25:44.20 25:44.20 1:33.70 00.60
15 13 Брич Володимир / Ваганова Юлія 4WD 9 25:45.10 25:45.10 1:34.60 00.90
16 15 Яремчук Василь / Гундерчук Сергій 4WD 10 25:33.70 15 25:48.70 1:38.20 03.60
17 58 Нечипорук Ігор / Нечипорук Алла 2000 2 25:57.60 25:57.60 1:47.10 08.90
18 46 Грідчін В'ячеслав / Галішин Денис 2WD 5 25:45.00 15 26:00.00 1:49.50 02.40
19 78 Пастухов Данило / Ходос Тимур 1600 1 26:03.30 26:03.30 1:52.80 03.30
20 50 Лятавський Олексій / Єрін Олександр 2000 3 26:14.10 26:14.10 2:03.60 10.80
21 81 Юраков Сергій / Рочняк Олександр 1600 2 26:16.40 05 26:21.40 2:10.90 07.30
22 38 Воволка Олег / Воволка Олександр 2WD 6 26:18.30 05 26:23.30 2:12.80 01.90
23 1 Шевельов Валерій / Шевельов Ігор 1600 3 26:13.70 10 26:23.70 2:13.20 00.40
24 49 Макова Анастасія / Пономарьов Віталій 2WD 7 26:17.90 10 26:27.90 2:17.40 04.20
25 39 Соловей Віталій / Токар Ярина 2WD 8 26:29.30 05 26:34.30 2:23.80 06.40
26 74 Геращенко Віталій / Іванова Олена SP2WD 2 26:42.20 26:42.20 2:31.70 07.90
27 5 Мироненко Василь / Кравець Яна 2000 4 26:25.50 20 26:45.50 2:35.00 03.30
28 36 Кривенко Максим / Ільченко Денис 2WD 9 26:26.60 20 26:46.60 2:36.10 01.10
29 88 Кондратенко Володимир / Геймур Володимир SP4WD 1 25:49.00 1:05 26:54.00 2:43.50 07.40
30 2 Чекан Сергій / Недвецький Анатолій SP4WD 2 26:38.70 20 26:58.70 2:48.20 04.70
31 87 Саркісян Карен / Брейман Григорій SP4WD 3 26:28.30 35 27:03.30 2:52.80 04.60
32 55 Василевська Iрина / Зеленська Iрина 4WD 11 27:05.60 05 27:10.60 3:00.10 07.30
33 11 Андрющенко Дмитро / Розуменко Максим 4WD 12 27:06.40 20 27:26.40 3:15.90 15.80
34 19 Россохач Максим / Прімаков Денис 4WD 13 27:08.00 20 27:28.00 3:17.50 01.60
35 92 Прощин Ігор / Данченко Світлана SP2WD 3 27:25.20 40 28:05.20 3:54.70 37.20
36 35 Абламський Iван / Петрусь Юлія 2WD 10 28:19.70 05 28:24.70 4:14.20 19.50
37 43 Баришников Іван / Кісельов Філіп 2WD 11 28:16.40 10 28:26.40 4:15.90 01.70
38 99 Матвєєв Іван / Монастирський В'ячеслав SP2WD 4 28:22.60 10 28:32.60 4:22.10 06.20
39 53 Долот Олексій / Кадученко Ярослав 2000 5 28:30.50 10 28:40.50 4:30.00 07.90
40 52 Носов Олексій / Циганков Костянтин 2WD 12 28:36.10 05 28:41.10 4:30.60 00.60
41 90 Пахтусов Денис / Сич Іван SP2WD 5 28:34.60 20 28:54.60 4:44.10 13.50
42 72 Банніков Денис / Бутковський Денис 1600 4 28:51.60 15 29:06.60 4:56.10 12.00
43 65 Фролов Ярослав / Семенов Костянтин 1600 5 29:47.00 29:47.00 5:36.50 40.40
44 83 Кузюк Роман / Луців Олександр 1600 6 30:03.50 10 30:13.50 6:03.00 26.50
45 56 Зосім Вікторія / Кошарук Євген 2000 6 29:41.40 35 30:16.40 6:05.90 02.90
46 70 Бондар Андрій / Бондар Марія 1600 7 30:14.60 05 30:19.60 6:09.10 03.20
47 73 Жигаленко Антон / Кадубовський Ярослав 1600 8 30:25.90 05 30:30.90 6:20.40 11.30
48 20 Кречун Олександр / Єлизавета Шахова 1600 9 32:38.90 05 32:43.90 8:33.40 2:13.00
49 16 Пономаренко Сергій / Пономаренко Олеся 4WD 14 37:31.00 55 38:26.00 14:15.50 5:42.10
50 4 Шлягін Руслан / Полянський Олександр 4WD 15 28:42.20 10:05 38:47.20 14:36.70 21.20
51 66 Герасимчук Володимир / Герасимчук Світлана 1600 10 40:53.30 05 40:58.30 16:47.80 2:11.10
52 59 Цебратенко Віктор / Таранов Дмитро 1600 11 41:46.00 15 42:01.00 17:50.50 1:02.70