Результати змагання

# Пілот / Штурман / Автомобіль Клас # СД час Пеналізації Усього Лід Попер
1 3 ТОПОР Руслан / ПЕРОВА Марина P8 1 1:11:40.37 1:11:40.37
2 11 ХОМІЦЬКИЙ Юрій / РОЩЕНКО Андрій P8 2 1:12:34.76 1:12:34.76 54.39 54.39
3 5 ПЕТРЕНКО Володимир / ЗІНОВ'ЄВ Дмитро P8 3 1:13:36.54 1:13:36.54 1:56.17 1:01.78
4 4 ШАПОВАЛОВ Юрій / ШУМАКОВ Любомир P8 4 1:14:16.21 1:14:16.21 2:35.84 39.67
5 14 'РЕЛЬ Дмитро' / ДОНСЬКИЙ Олександр P8 5 1:15:40.87 1:15:40.87 4:00.50 1:24.66
6 12 ПОТІЙКО Сергій / КАСАП Дмитро P8 6 1:18:09.23 1:18:09.23 6:28.86 2:28.36
7 25 ГОРШКОВ Михайло / БАРАНЕК Олена P7 1 1:19:00.62 1:19:00.62 7:20.25 51.39
8 21 ШЕВЧЕНКО Андрій / ЛЕВІЩЕНКО Валерія P8 7 1:19:17.75 40 1:19:57.75 8:17.38 57.13
9 33 ПОЛОСУХІН Олександр / ГРЕБЕНЮК Олексій P7 2 1:20:42.68 1:20:42.68 9:02.31 44.93
10 35 ДАВИДЕНКО Олексій / ЛУГАН Володимир PS6 1 1:21:26.28 10 1:21:36.28 9:55.91 53.60
11 31 ОЛЕСЕЮК Владислав / СТЕПАНЕНКО Анатолій P7 3 1:22:23.58 1:22:23.58 10:43.21 47.30
12 8 ГОНТОВИЙ Павло / ГОРСКІ Ярослав PS6 2 1:22:32.93 1:22:32.93 10:52.56 09.35
13 42 КОЛЕСОВ Костянтин / БОНДАРЕНКО Євген P6 1 1:23:41.38 1:23:41.38 12:01.01 1:08.45
14 49 ЯГОЛЬНИЦЬКИЙ Олександр / ФУРНИКА Віталій P5 1 1:23:50.41 1:23:50.41 12:10.04 09.03
15 40 ЛОХМАН Денис / ГОРБІК Олександр P7 4 1:24:04.48 1:24:04.48 12:24.11 14.07
16 38 МАЛОВ Павло / АРИЧ Олександр P7 5 1:24:24.07 10 1:24:34.07 12:53.70 29.59
17 39 ДОРОНІН Олег / ШИНКАРЕНКО Анатолій P7 6 1:24:41.30 1:24:41.30 13:00.93 07.23
18 46 ВОЛОШИН Володимир / ЩЕРБАКОВ Володимир PS6 3 1:24:43.39 1:24:43.39 13:03.02 02.09
19 44 КУЗНЄЦОВ Фелікс / ЛЄВІН Єгор P5 2 1:25:58.11 1:25:58.11 14:17.74 1:14.72
20 41 БІЧЕНКО Олександр / ЗАЛОЖ Вадим P5 3 1:25:09.94 50 1:25:59.94 14:19.57 01.83
21 51 ГОРБУНОВ Андрiй / ЛУК'ЯНОВ Антон P5 4 1:26:14.98 1:26:14.98 14:34.61 15.04
22 47 КІЗІМ Олександр / КІЗІМ Ганна P5 5 1:28:44.98 1:28:44.98 17:04.61 2:30.00
23 48 БІЛОУСОВ Володимир / КАШПРУК Валерій P5 6 1:30:02.14 1:30:02.14 18:21.77 1:17.16
24 52 ЩУПКІН Ігор / СЕЗЕР Селямі P6 2 1:30:27.98 20 1:30:47.98 19:07.61 45.84
25 43 ГРIНЕВИЧ Євген / ГРІНЕВИЧ Тетяна P6 3 1:31:18.25 1:31:18.25 19:37.88 30.27
26 36 ЛУЦЯК Михайло / КІЗИМА Михайло PS6 4 1:31:35.49 1:31:35.49 19:55.12 17.24
27 68 ШУЛЬЖЕНКО Максим / ГРУШЕВОЙ Дмитро P6 4 1:34:07.17 1:34:07.17 22:26.80 2:31.68
28 57 КОЗАЧИЩЕ Сергій / КАБАЛІН Микита P6 5 1:41:12.35 1:41:12.35 29:31.98 7:05.18
29 65 БОГАТКІН Василь / МАМУЛАШВІЛІ Іван P6 6 1:44:57.09 50 1:45:47.09 34:06.72 4:34.74
30 34 САЙФУДІНОВ Олексій / ПИЩИК Дмитро P8 8 1:49:47.30 3:50 1:53:37.30 41:56.93 7:50.21