Результати змагання

# Пілот / Штурман / Автомобіль Клас # СД час Пеналізації Усього Лід Попер
1 51 ПОНОМАРЬОВ Віталій / МАКОВА Анастасія 4WD 1 22:13.80 05 22:18.80
2 40 КОРЗУН Антон / НАГОВІЦИНА Олена 4WD 2 22:33.10 22:33.10 14.30 14.30
3 36 ХОМІЦЬКИЙ Юрій / БОНДАР Андрій 4WD 3 22:46.20 22:46.20 27.40 13.10
4 39 ДЗІКОВСЬКИЙ Ростислав / КОСТЮЧОК Ірина 4WD 4 22:57.30 05 23:02.30 43.50 16.10
5 52 ЧУМАКОВ Павло / СНІТКО Валерія 4WD 5 22:48.70 15 23:03.70 44.90 01.40
6 32 ПОЧТАР Ігор / БОГОМОЛОВ Віталій 4WD 6 23:04.40 23:04.40 45.60 00.70
7 50 РУДЕНКО Юрій / ПРИХОДЬКО Андрій 4WD 7 23:26.20 23:26.20 1:07.40 21.80
8 45 ДОПРІНДА Наталія / РОГОЧІЙ Олександр 4WD 8 23:26.20 05 23:31.20 1:12.40 05.00
9 53 ШЕВЧЕНКО Андрій / ЛЕВІЩЕНКО Валерія 4WD 9 23:32.20 23:32.20 1:13.40 01.00
10 34 БАБЕНКО Олексій / СЕРЕЧЕНКО Олексій 4WD 10 23:33.50 05 23:38.50 1:19.70 06.30
11 87 ХОНДОКА Роман / БОРОВИЧЕНКО Мар'яна 2000 1 23:51.80 23:51.80 1:33.00 13.30
12 63 ГРІШИН Вадим / СЕМЕНОВ Іван 2WD 1 23:59.10 23:59.10 1:40.30 07.30
13 41 ШАПОВАЛ Олександр / КУЛИНИЧ Оксана 4WD 11 23:47.40 15 24:02.40 1:43.60 03.30
14 64 ЛЕВЧЕНКО Юрій / ШИШКІН Володимир 2WD 2 24:05.40 05 24:10.40 1:51.60 08.00
15 97 ВЕСЕЛОВ Артем / ГОРДОВ Владислав 1600 1 24:12.40 24:12.40 1:53.60 02.00
16 20 СКОК Сергій / МАР'ЯНЕНКО Павло SP2WD 1 24:20.00 05 24:25.00 2:06.20 12.60
17 1 ОЛЄСОВ Єгор / АНІКІН Вадим SP4WD 1 24:37.10 15 24:52.10 2:33.30 27.10
18 23 ІЛЬЇН Георгій / АПОСТОЛЮК Володимир SP2WD 2 24:44.90 10 24:54.90 2:36.10 02.80
19 38 КЛЕЦЬ Павло / ЛІТВАК Віталій 4WD 12 23:41.10 1:15 24:56.10 2:37.30 01.20
20 54 ВІННИЧУК Андрій / МИКУЛАНИНЕЦЬ Іван 4WD 13 25:01.80 25:01.80 2:43.00 05.70
21 70 ЖАЙВОРОНОК Дмитро / ДОЛОТ Олексій 2WD 3 24:52.70 15 25:07.70 2:48.90 05.90
22 43 ПОНОМАРЕНКО Сергій / ПОНОМАРЕНКО Олеся 4WD 14 22:14.00 2:55 25:09.00 2:50.20 01.30
23 16 ІВАХНО Юрій / ГОНЧАРЕНКО Віталій SP2WD 3 25:18.60 25:18.60 2:59.80 09.60
24 99 ЮРАКОВ Сергій / РОЧНЯК Олександр 1600 2 25:29.50 25:29.50 3:10.70 10.90
25 86 РИБАК Артем / СВІТЛИЧНИЙ Валентин 1600 3 25:32.10 25:32.10 3:13.30 02.60
26 89 ХОПЕРІЯ Леван / МОВЧУН Ярослав 2000 2 25:19.80 15 25:34.80 3:16.00 02.70
27 84 ГРИГО Роман / ДЕМИДОВ Антон 1600 4 25:39.60 25:39.60 3:20.80 04.80
28 33 ВАСИЛЕВСЬКА Ірина / ЗЕЛЕНСЬКА Ірина 4WD 15 25:47.50 25:47.50 3:28.70 07.90
29 42 ПЕТРЕНКО Максим / ВОЗНЮК Марина 4WD 16 25:26.10 25 25:51.10 3:32.30 03.60
30 11 ЯРОМЕНКО Андрій / НІКОЛАЄНКО Таміла SP2WD 4 25:43.90 15 25:58.90 3:40.10 07.80
31 49 ФЕСЮН Сергій / МІЛЕНІНА Анна 4WD 17 25:22.20 45 26:07.20 3:48.40 08.30
32 17 ГЕРАЩЕНКО Віталій / ІВАНОВА Олена SP2WD 5 26:09.00 05 26:14.00 3:55.20 06.80
33 48 ТКАЧЕНКО Андрій / ТКАЧЕНКО Віра 4WD 18 26:21.10 15 26:36.10 4:17.30 22.10
34 35 РОМАНЕНКО Дмитро / КРИЖАНОВСЬКИЙ Володимир 4WD 19 25:53.10 1:00 26:53.10 4:34.30 17.00
35 19 МАТВЄЄВ Іван / ШКАМЕРДА Валерій SP2WD 6 26:57.60 15 27:12.60 4:53.80 19.50
36 55 РОССОХАЧ Максим / СЕРГЄЄВ Артем 4WD 20 27:02.90 10 27:12.90 4:54.10 00.30
37 95 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Олексій / БАНДЮК Микола 1600 5 27:22.00 27:22.00 5:03.20 09.10
38 12 ПАХТУСОВ Денис / СИЧ Іван SP2WD 7 27:11.20 15 27:26.20 5:07.40 04.20
39 88 СТАДНИК Ігор / ДЗЮБЕНКО Андрій 2000 3 27:06.30 25 27:31.30 5:12.50 05.10
40 25 ХОХОТВА Іван / МАРКІНА Анна SP2WD 8 26:35.20 1:00 27:35.20 5:16.40 03.90
41 65 ЦИРО Дмитро / ЛОХМАН Денис SP2WD 9 27:03.00 35 27:38.00 5:19.20 02.80
42 67 РОМАНЕНКО Денис / ЗОТОВ Євген 2WD 4 27:55.20 27:55.20 5:36.40 17.20
43 24 ІВАНЬКО Дмитро / ТКАЧЕНКО Сергій SP2WD 10 27:52.90 10 28:02.90 5:44.10 07.70
44 13 ШЕВЕЛЬОВ Валерій / ШЕНДРИК Владислав SP2WD 11 26:42.90 1:35 28:17.90 5:59.10 15.00
45 92 ТЕРЕЩУК Олексій / ТЕРЕЩУК Олександр 1600 6 27:17.30 1:05 28:22.30 6:03.50 04.40
46 96 КРАВЕЦЬ Василь / БЕРЕЗА Антон 1600 7 28:32.40 28:32.40 6:13.60 10.10
47 18 КРАВЦІВ Микола / САХНЕВИЧ Тарас SP2WD 12 28:19.60 45 29:04.60 6:45.80 32.20
48 98 КУЗЮК Роман / ЛУЦІВ Олександр 1600 8 29:24.30 05 29:29.30 7:10.50 24.70
49 68 ВЛАДІМОВ Андрій / СИНІЙ Максим 2WD 5 27:48.00 2:05 29:53.00 7:34.20 23.70
50 93 ПАСТУХОВ Данило / КРИВЕНКО Максим 1600 9 30:01.30 05 30:06.30 7:47.50 13.30
51 85 ГОНЧАРЕНКО Андрій / ЄФІМЕНКО Андрій 2000 4 28:39.20 1:35 30:14.20 7:55.40 07.90
52 82 КОНДРАТЮК Олександр / КОНДРАТЮК Олексій 2000 5 31:06.40 31:06.40 8:47.60 52.20
53 91 КРЕЧУН Олександр / ШАХОВА Єлизавета 1600 10 30:57.90 30 31:27.90 9:09.10 21.50