Результати змагання

# Пілот / Штурман / Автомобіль Клас # СД час Пеналізації Усього Лід Попер
1 22 ПОНОМАРЬОВ Віталій / МАКОВА Анастасія 4WD 1 22:14.90 22:14.90
2 30 КОРЗУН Антон / НАГОВІЦИНА Олена 4WD 2 22:22.00 22:22.00 07.10 07.10
3 24 ДОПРІНДА Наталія / РОГОЧИЙ Олександр 4WD 3 22:40.80 22:40.80 25.90 18.80
4 35 ЧУМАКОВ Павло / СНІТКО Валерія 4WD 4 22:38.60 05 22:43.60 28.70 02.80
5 39 ДЗІКОВСЬКИЙ Ростислав / МУХО Олексій 4WD 5 22:49.50 22:49.50 34.60 05.90
6 21 РУДЕНКО Юрій / ДЕРЕВЯНКО Олександр 4WD 6 22:41.50 15 22:56.50 41.60 07.00
7 27 БІЛОГУБЦЕВ Дмитро / БІЛОГУБЦЕВА Інна 4WD 7 23:01.60 23:01.60 46.70 05.10
8 37 ШЕВЧЕНКО Андрій / ЛЕВІЩЕНКО Валерія 4WD 8 23:05.80 10 23:15.80 1:00.90 14.20
9 31 ТЕРЕНТЬЄВ Євген / ЛУБНІН Олександр 4WD 9 23:34.60 23:34.60 1:19.70 18.80
10 78 ХОНДОКА Роман / БОРОВІЧЕНКО Мар'яна 2000 1 23:44.40 23:44.40 1:29.50 09.80
11 44 СТРОКОВ Дмитро / СТРОКОВА Маргарита 2WD 1 23:48.00 23:48.00 1:33.10 03.60
12 56 ГРИШИН Вадим / СЕМЕНОВ Іван 2WD 2 23:45.90 05 23:50.90 1:36.00 02.90
13 32 АНДРЮЩЕНКО Дмитро / РОЗУМЕНКО Максим 4WD 10 23:57.70 23:57.70 1:42.80 06.80
14 81 ВЕСЕЛОВ Артем / ГОРДОВ Владислав 1600 1 24:13.30 24:13.30 1:58.40 15.60
15 73 ЗАПОРОЖЕЦЬ Володимир / БАХМАЦЬКИЙ Олег 4WD 11 24:16.80 24:16.80 2:01.90 03.50
16 71 НЕЧИПОРУК Ігор / НЕЧИПОРУК Алла 2000 2 24:25.40 24:25.40 2:10.50 08.60
17 58 ГРІДЧИН В'яеслав / ДЕМБІК Дмитро 2WD 3 24:29.50 24:29.50 2:14.60 04.10
18 41 ШАПОВАЛ Олександр / КУЛИНИЧ Оксана 4WD 12 23:40.00 1:10 24:50.00 2:35.10 20.50
19 40 ПОЧТАР Ігор / БОГОМОЛОВ Віталій 4WD 13 23:47.60 1:05 24:52.60 2:37.70 02.60
20 84 ІВАХНО Юрій / ГОНЧАРЕНКО Віалій SP2WD 1 25:02.20 25:02.20 2:47.30 09.60
21 89 РИБАК Артем / БЛІЗНЮКОВ Євген 1600 2 25:05.20 25:05.20 2:50.30 03.00
22 10 ГЕРАЩЕНКО Віталій / ІВАНОВА Олена SP2WD 2 25:02.80 05 25:07.80 2:52.90 02.60
23 18 ПРОЩИН Ігор / ДАНЧЕНКО Світлана SP2WD 3 25:11.50 25:11.50 2:56.60 03.70
24 53 КАЛАНДИРЕЦЬ Кирило / УСТИМЕНКО Микола 2WD 4 24:15.70 1:00 25:15.70 3:00.80 04.20
25 79 КОНДРАТЮК Олександр / КОНДРАТЮК Олексій 2000 3 25:12.80 05 25:17.80 3:02.90 02.10
26 83 ЮРАКОВ Сергій / РОЧНАК Олександр 1600 3 25:23.40 25:23.40 3:08.50 05.60
27 76 ФРІШМАН Дмитро / КАЛІНІНА Катерина 2000 4 25:25.80 25:25.80 3:10.90 02.40
28 38 КЛЕЦЬ Павло / ЛІТВАК Віталій 4WD 14 23:27.10 2:00 25:27.10 3:12.20 01.30
29 72 ХОПЕРІЯ Леван / МОВЧАН Ярослав 2000 5 25:29.00 05 25:34.00 3:19.10 06.90
30 74 ЛЯТАВСЬКИЙ Олексій / ЄРІН Олександр 2000 6 24:34.50 1:00 25:34.50 3:19.60 00.50
31 14 ЯРОМЕНКО Андрій / НІКОЛАЄНКО Таміла SP2WD 4 25:50.90 05 25:55.90 3:41.00 21.40
32 82 ГЕРАСИМЧУК Володимир / ГЕРАСИМЧУК Світлана 1600 4 26:10.20 26:10.20 3:55.30 14.30
33 54 ЛЕВЧЕНКО Юрій / ШИШКІН Володимир 2WD 5 23:45.30 3:05 26:50.30 4:35.40 40.10
34 28 МАКЕЄВ Володимир / СЛАТВІНСЬКИЙ Сергій 4WD 15 26:02.90 1:15 27:17.90 5:03.00 27.60
35 17 НАДЮК Сергій / БІЛОУСОВ Ігор SP2WD 5 25:19.50 2:00 27:19.50 5:04.60 01.60
36 19 МАТВЄЄВ Іван / ШКАМЕРДА Валерій SP2WD 6 27:05.40 20 27:25.40 5:10.50 05.90
37 51 СОЛОВЕЙ Віталій / ЛЯХОВ Володимир 2WD 6 24:38.40 3:00 27:38.40 5:23.50 13.00
38 36 НАЙДА Андрій / ЧЕРВЯКОВ Євгеній 4WD 16 24:54.50 3:10 28:04.50 5:49.60 26.10
39 87 КУЛЬЧИЦЬКИЙ Олексій / БАНДЮК Микола 1600 5 27:38.10 30 28:08.10 5:53.20 03.60
40 75 ГОНЧАРЕНКО Андрій / ГОНЧАРЕНКО Вікторія 2000 7 27:25.90 1:05 28:30.90 6:16.00 22.80
41 86 ЖИГАЛЕНКО Антон / МАКАРОВ Артем 1600 6 28:49.50 28:49.50 6:34.60 18.60
42 85 НЕЧИПОРУК Денис / МАКСИМЕНЮК Олександр 1600 7 26:45.90 2:20 29:05.90 6:51.00 16.40
43 77 КИСІЛЬ Анатолій / ІВАНЬКО Дмитро 2000 8 28:05.60 1:15 29:20.60 7:05.70 14.70
44 23 ГРИЦЕНКО Юлія / МИЛОСТНА Наталія 4WD 17 29:17.50 05 29:22.50 7:07.60 01.90
45 12 ЖАЙВОРОНОК Дмитро / ПАВЛЕНКО Максим SP2WD 7 24:24.40 5:00 29:24.40 7:09.50 01.90
46 92 КРЕЧУН Олександр / ШЕВЦОВ Роман 1600 8 29:30.90 29:30.90 7:16.00 06.50
47 26 ТКАЧЕНКО Андрій / ТКАЧЕНКО Віра 4WD 18 26:22.40 3:10 29:32.40 7:17.50 01.50
48 59 ХОРОШУН Павло / КОНДРАТЕНКО Андрій 2WD 7 28:33.90 2:10 30:43.90 8:29.00 1:11.50
49 25 ВАСИЛЕВСЬКА Ірина / ЗЕЛЕНСЬКА Ірина 4WD 19 25:37.00 5:15 30:52.00 8:37.10 08.10
50 13 ГОРБОКОНЬ Андрій / НІКІТІНА Олена SP2WD 8 27:03.00 4:50 31:53.00 9:38.10 1:01.00
51 16 БЕКЄНЬОВ Володимир / ГЕРАСИМЧУК Юлія SP2WD 9 26:54.00 5:00 31:54.00 9:39.10 01.00
52 52 ШЕВЕЛЬОВ Валерій / ОВСЯННІКОВА Надія 2WD 8 27:04.50 5:05 32:09.50 9:54.60 15.50
53 15 ПАХТУСОВ Денис / СИЧ Іван SP2WD 10 27:43.70 7:05 34:48.70 12:33.80 2:39.20